Viki Gabor z mamą

i

Autor: AKPA Viki Gabor z mamą

RODZICE GWIAZD

Kim jest mama Viki Gabor? Ewelina śpiewa pięknie jak córka!

2024-01-04 9:51

Zastanawiasz się kim jest mama Viki Gabor, która tak jak córka ma smykałkę do muzyki? Okazuje się, że Ewelina Gabor jest muzycznie uzdolniona równie jak jej córka. Ile ma lat? Jakiego jest pochodzenia? Najważniejsze informacje o mamie Viki Gabor znajdziecie w tym artykule.

Spis treści

  1. Ewelina Gabor - wiek
  2. Ewelina Gabor - pochodzenie
  3. Ewelina Gabor - mąż, dzieci
  4. Ewelina Gabor - Instagram

Kim jest mama Viki Gabor? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób. Viki, a właściwie Wiktoria Gabor to polska piosenkarka, idolka młodzieży, która dosłownie dorasta na naszych oczach od czasów The Voice Kids. Artystka wystąpiła w drugiej edycji show, będąc w drużynie Tomsona i Barona. Mimo iż nie wygrała drugiej odsłony programu dla dzieci, to jej kariera potoczyła się fenomenalnie! Dziś jest jedną z najpopularniejszych i najbogatszych artystek w naszym kraju, która cały czas wspina się wyżej. Nie od dziś wiadomo, że Viki Gabor pochodzi z muzykalnej rodziny i zawsze mogła liczyć na wsparcie swoich rodziców. Są nimi Ewelina i Dariusz Gabor, którzy przed laty założyli romski zespół folklorystyczny. Co ciekawe, mama Wiktorii nadal tańczy i śpiewa w romskim zespole Kale Jakha i wspiera córkę w drodze po marzenia, a czasami pojawia się także z nią na scenie!

ZOBACZ TAKŻE: Viki Gabor pisze egzaminy ósmoklasisty. Pokazała, w co się ubrała

Viki Gabor - wywiad Radio SuperNova

Ewelina Gabor - wiek

Ile lat ma mama Viki Gabor? Takiej informacji niestety nie znajdziemy w sieci. Mimo tego, że Viki Gabor podbija show-biznes, ciężko znaleźć wiek jej mamy w internecie.

Ewelina Gabor - pochodzenie

Jakie pochodzenie ma mama Viki Gabor? Rodzice młodej piosenkarki mają romskie korzenie. Co ciekawe, Ewelina i Dariusz Gabor przed laty założyli romski zespół folklorystyczny.

Ewelina Gabor - mąż, dzieci

Ewelina Gabor jest żoną Dariusza z którym ma dwie córki. Są nimi oczywiście Viki i Melisa Gabor. Melisa jest starsza od Viki o cztery lata i na co dzień jest kompozytorką i autorką tekstów.

ZOBACZ TAKŻE: Viki Gabor miała poważne problemy ze zdrowiem. Wyszło na jaw na co chorowała

Ewelina Gabor - Instagram

Czy mama Viki Gabor ma Instagrama? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób. Wpisując imię i nazwisko mamy artystki, ciężko wyszukać ją w kolorowej aplikacji. Inaczej jest gdy wpisujemy jej nick @mum_viki - to oficjalne konto na Instagramie mamy Viki Gabor.