Azja Express 2023

i

Autor: AKPA Azja Express 2023

Azja Express 2023 - kiedy finał? Kiedy ostatni odcinek w TV?

2023-05-26 9:01

Azja Express to program, który dostarcza widzom TVN niesamowitych emocji i wrażeń. Przez cały sezon osiem par z odcinka na odcinek stawało na głowie, by wykonać poszczególne zadania. Raz szło im lepiej, raz niestety gorzej w efekcie czego musieli spakować walizki i wrócić do Polski. Kiedy finał? Kiedy poznamy zwycięzcę?

Azja Express 2023 - kiedy finał? Kto wygra program? Data finału Azja Express 2023 ciekawi wiele osób. Azja Express to polski program telewizyjny typu reality show, w którym gwiazdy połączone w pary muszą stawić czoła ekstremalnym wyprawom i niesamowicie trudnym zadaniom. W nowej edycji, która trwa od soboty 4 marca widzowie mogli oglądać osiem par, które dawały z siebie wszystko na zagranicznej wyprawie. W trzeciej edycji Azja Express 2023 bohaterami byli: małżeństwo z programu Gogglebox. przed telewizorem - Katarzyna i Andrzej Gąsiennicowie, Czesław Mozil wraz z żoną, Reni Jusis i jej przyjaciel, Paulina Krupińska z przyjaciółką, Krystian Pesta z siostrą, Wojciech Łozowski i Bartosz Kochanek, aktor Adam Zdrójkowski z ojcem, a także znani i lubiani influencerzy - Andziaks i Luka. Zdjęcia do nowej serii odbyły się jesienią zeszłego roku i powstały powstały w Turcji, Gruzji oraz Uzbekistanie.

Czy Polacy ufają politykom? #EwelinaPyta

Azja Express 2023 FINAŁ - DATA

Kiedy jest finał Azja Express 2023? Początek emisji rozrywkowego programu miał swoją premierę w sobotę 4 marca 2023 roku, podobnie jak w 2020 roku. Póki co nie jest znana dokładana data finału Azji Express 2023, jednak możemy domyślać się, że ostatni odcinek zostanie wyemitowany 27 maja w sobotę, podobnie jak miało to miejsce podczas Ameryka Express w 2020 roku. Przypomnijmy, że nowe odcinki Azja Express emitowane są na antenie TVN w soboty o godzinie 20:00. Powtórki można obejrzeć w każdą niedzielę o godzinie 12:05 lub online w serwisie player.pl.

ZOBACZ TAKŻE: Adam Zdrójkowski i jego tata odpadli z Azja Express. Widzowie są wściekli na przyjaciółkę Krupińskiej!