Anna Szubierajska

i

Autor: AKPA

ŻONY WARSZAWY

Anna Szubierajska - wiek, polsat, kariera, hotel, Instagram. Kim jest uczestniczka "Żony Warszawy"?

2023-11-08 15:46

"Pewna siebie bizneswoman, matka i gospodyni" tak o sobie mówi pokrótce Anna Szubierajska, która jest jedną z uczestniczek programu "The Real Housewives. Żony Warszawy". Ile ma lat? Czym zajmuje się na co dzień? Jak osiągnęła tak spektakularny sukces? Poznajcie ją bliżej, czytając nasz artykuł.

Kim jest Anna Szubierajska z "Żony Warszawy"? To zastanawia niejedną osobę, która natknęła się na nowy program w ramówce Polsatu. Mowa oczywiście o reality show "The Real Housewives. Żony Warszawy", które pokazuje prawdziwe życie kobiet sukcesu. To właśnie one ciężką pracą osiągnęły coś, co dawniej wydawało się w ich życiu niemożliwe i dziś wiodą szczęśliwe i luksusowe życie. Jedną z uczestniczek jest także Anna Szubierajska, która nazywa siebie "Królową Mazur". Kobieta pierwsze, własne pieniądze zarobiła z mężem na produkcji obuwia, a później wszystko potoczyło się ku jeszcze lepszemu życiu. Anna z "Żony Warszawy" jest właścicielką luksusowego hotelu Mazurski Raj w Rucianem-Nidzie. Razem z mężem prowadzi także działalność deweloperską. Wiemy również, że kobieta uwielbia szczerość i wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką kocha spontaniczne wypady na Lazurowe Wybrzeże, gdzie może solidnie odpocząć.

Michał Wiśniewski & Paulina Jurczak & Dominik Kudaj - Niekochani (StartUp Music)

Anna Szubierajska - wiek

Ile lat ma Anna Szubierajska? Uczestniczka "The Real Housewives. Żony Warszawy" urodziła się w 1969 roku, więc jak łatwo można obliczyć ma 54 lata.

Anna Szubierajska - mąż, dzieci

Kim jest mąż Anny z programu "Żony Warszawy"? Okazuje się, że ukochanym bizneswoman jest Krzysztof Szubierajski z którym kobieta prowadzi także działalność deweloperską. Para ma dwójkę dorosłych dzieci: córkę Angelikę, która przeprowadziła się na Mazury i prowadzi rodzinny biznes hotelowy oraz syna Sebastiana, który pomaga ojcu w prowadzeniu firmy deweloperskiej "Willa Developer".

Anna Szubierajska - Instagram

Anna Szubierajska jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu, wpisując w lupkę jej imię i nazwisko. Kobietę możecie znaleźć także poprzez jej oficjalny nick, który brzmi @foxiotay. Uczestniczkę programu "Żony Warszawy" obserwuje blisko 3 tysiące osób, jednak coś czujemy, że po reality show Polsatu, ta liczba znacznie wzrośnie!