Aleksandra Matyka

i

Autor: materiały prasowe Aleksandra Matyka

Aleksandra Matyka była w The Voice of Poland 11, a teraz prezentuje wakacyjny numer!

2022-07-06 15:35

Aleksandra Matyka, to absolwentka szkoły o specjalizacji Realizacja Nagrań i Nagłośnień. Młoda artystka od zawsze przyszłość swą wiązała z muzyką i śpiewem. Ma na swoim koncie wiele festiwali muzycznych oraz innych projektów. Między innymi 19 latka z małej miejscowości Szczutki, była uczestniczką 11 edycji The Voice Of Poland, a teraz prezentuje światu muzyczną nowość!

Aleksandra Matyka była w The Voice of Poland 11, a teraz prezentuje wakacyjny numer! Udział w telewizyjnym talent-show dał artystce ogromną motywację do działania, bowiem po występie w Przesłuchaniach w Ciemno zmierzyła się z falą hejtu, ale postanowiła przekuć to w coś dobrego:

„Podczas gdy obrócił się jeden z foteli poczułam, że tracę grunt pod nogami, straciłam głos i zafałszowałam jak nigdy dotąd. W związku z tym występem zmierzyłam się z ogromnym hejtem, który dał mi tylko wielkiego kopa do działania i za to wszystkim bardzo dziękuję!”

Cieszy nas informacja, że młoda artystka nie poddała się i pomimo kilku nieprzychylnych opinii postanowiła spełniać marzenia i dalej realizować się muzycznie. Utwór YEAH LOVE, to wakacyjna kompozycja, która porywa już od pierwszych dźwięków, refren w tym utworze, to podbicie nie tylko w muzyce, ale również w warstwie tekstowej. Zabawa słowem, to element, który zdecydowanie wyróżnia ten utwór:

„Wszędzie widzę Yeah Love, żółty jak pokemon, Słońca blask i ciepło, wakacje zacznij ze mną”

Artystka zdradziła nam, że tytułowe „Yeah Love” to nic innego jak proste skojarzenie z kolorem żółtym, który symbolizuje wakacje. Słońce, piasek i kolorowe napoje, to obrazki, które słuchacz mimowolnie widzi, gdy słyszy ten numer. Uwielbiamy takie zabiegi, ponieważ uruchamiają one wyobraźnię i tak bez wątpienia działa ta kompozycja. Młoda artystka pragnie dostarczać pozytywne emocje, a utwór ten kieruje przede wszystkim do tych życzliwie nastawionych odbiorców, by poruszyć ich serca i wyobraźnię.

Szybkie pytania - Cleo