Ewa Farna

i

Autor: AKPA

metamorfoza

Ewa Farna sporo schudła. Jej sekret? Gwiazda wyeliminowała te dwa produkty z diety

2024-05-21 10:54

Ewa Farna przeszła w ostatnim czasie ogromną metamorfozę! Piosenkarka wyraźnie schudła i zaimponowała nienaganną formą. Czy to efekt wymagających ćwiczeń na siłowni? Tutaj główną rolę zagrało wyeliminowanie dwóch produktów z diety.

Kim jest Ewa Farna wie chyba każdy Polak! To niesamowicie zdolna piosenkarka, która daje czadu nie tylko na scenie w naszym kraju, ale także w Czechach. Na co dzień mieszka w Pradze i tworzy kawałki dla swoich fanów w dwóch językach, które szybko stają się hitami. Jednak nie samą muzyką żyje artystka. Ewa Farna prywatnie jest szczęśliwą żoną, mamą dwójki dzieci i na swoich bliskich przelewa morze miłości. W 2021 roku światło dzienne ujrzał jej singiel "Ciało", w którym poruszyła tematy samoakceptacji i ciałopozytywności. W wywiadach otwierała się na to, że jej ciało po ciążach całkowicie się zmieniło i mimo fali hejtu, kocha siebie taką jaka jest. W ostatnim czasie Ewa Farna przeszła metamorfozę i dziś chwali się szczupłą sylwetką. Czy to efekt ciężkich ćwiczeń na siłowni i wielu wyrzeczeń? Nic z tych rzeczy! Wiemy w jaki sposób artystka schudła 10 kilogramów.

ZOBACZ TAKŻE: Jak schudnąć z brzucha? Te nawyki szybko ci to ułatwią

Ewa Farna z nową płytą w Radiu ESKA

Ewa Farna zdradza sekret szczupłej sylwetki. Wyeliminowała z diety DWA produkty

Ewa Farna schudła 10 kilogramów i wiele osób uważa, że waga odjęła jej lat. Okazuje się, że nie jest to efekt wielu wyrzeczeń, "diety cud" i wylewania siódmych potów na siłowni, a eliminacja dwóch produktów z diety. Mowa o cukru i o alkoholu:

- Unikam cukru. Alkoholu też nie piję często. Lubię dobre wino, ale bardzo rzadko piję. Miałam taki okres, że albo byłam w ciąży, albo karmiłam piersią i nie piłam wcale. Jakoś mi tego nie brakowało. (...) Więc to prawda, że w sumie alkohol i cukier staram się eliminować - wyznała w "Dzień Dobry TVN".

Warto wiedzieć, że nadmiar cukru w diecie to ryzyko wielu chorób. Powoduje on między innymi zaburzenia w gospodarce lipidowej, a następstwem tego może być miażdżyca i zwiększane ciśnienia tętnic. Duża ilość spożycia cukru prowadzi nie tylko do otyłości, ale też do udarów, cukrzycy i zawału serca. Alkohol natomiast jest wysokokaloryczny (zresztą podobnie jak cukier) i nie zawiera wartości odżywczych, a dodatkowo niekorzystnie wpływa na metabolizm.

ZOBACZ TAKŻE: Dzięki tej diecie Alicja Węgorzewska ma szczupłą sylwetkę. Sporo schudła i zapomniała o dawnych efektach jo-jo

Ewa Farna - czy wiesz o niej wszystko?

Pytanie 1 z 10
Kim Ewa chciała zostać w dzieciństwie?