Grzegorz Krychowiak, Celia Jaunat

i

Autor: Alter Photos/Sipa USA/East News // AKPA Celia Jaunat udostępniła w sieci zdjęcie topless

Celebryci

Żona Krychowiaka pozuje topless. Fani oszaleli z zachwytu

2023-05-26 10:14

Żona Grzegorza Krychowiaka, Celia Jaunat jest modelką i często współpracuje z popularnymi markami. Na Instagramie pokazuje zdjęcia w wyszukanych stylizacjach, jednak tym razem zrobiła wyjątek i pokazała się topless. Fani nie mogą wyjść z podziwu nad jej pięknym ciałem.

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat poznali się w sklepie z armaturą, w którym pracowała 19-letnia wówczas dziewczyna. Ona chcąc zwrócić na siebie jego uwagę, zaczęła krzątać się po lokalu, a piłkarz dostrzegając piękną Francuzkę postanowił zagaić rzucając w jej stronę: "Bonjour madmoiselle". Celia zalotnie się przywitała, a po krótkiej konwersacji, na jego prośbę, dała mu swój numer telefonu. Rodzice nastolatki z początku nie byli przekonani, czy aby na pewno ich córka powinna spotykać się ze sportowcem, gdyż nie mieli dobrego zdania o piłkarzach. Wszystko się zmieniło, gdy tylko go poznali. Krychowiak okazał się szarmanckim i kulturalnym młodym mężczyzną, czym skradł serce Celii i przekonał do siebie jej rodziców. W tym roku mija 12 lat, od kiedy para tworzy udany związek. Co więcej, w 2019 wziąć ślub. Grzegorz i Celia mieszkają obecnie w Arabii Saudyjskiej, gdyż piłkarz podpisał jakiś czas temu kontrakt na sezon 2022/23 z klubem piłkarskim Al-Szabab z Rijadu. Klub zaoferował mu 3,5 mln euro!

ESKA LET'S BIKE 2023

Celia Jaunat opublikowała zdjęcia topless. Zachwyca smukłym, opalonym ciałem

Celia Jaunat poza byciem żoną sławnego piłkarza, skupia się na swoich pasjach. 31-latka jest modelką i często nawiązuje współprace ze znanymi markami. Oprócz tego pasjonuje się modą i wraz z mężem prowadzą butiki z garniturami szytymi na miarę. Dostępne są w nich również kolekcje ubrań zaprojektowanych przez Celię.

Celia Jaunat uwielbia dbać o swoje ciało, a patrząc na jej sylwetkę, widać, że kobieta daje sobie na siłowni niezły wycisk. Smukłe, umięśnione nogi i idealnie płaski brzuch robią wrażenie. Celia chętnie pozuje do zdjęć, eksponując swoje atuty, a jednocześnie inspiruje wiele kobiet do aktywności fizycznej - Celia, motywujesz mnie najbardziej! Przez kilka dni miałam naprawdę czas, że nie chciałam trenować, ale dzisiaj sprawiłaś, że poczułam, że powinnam wrócić na właściwe tory! - możemy przeczytać w komentarzach.

Jednak, gdy opublikowała zdjęcie topless, zrobiła prawdziwą furorę. Pod fotografią pojawiło się wiele ognistych emotek i serduszek, a także słów podziwu: Ach, boskie ciało - czytamy - Wyglądasz niesamowicie - dodaje kolejny fan - Najpiękniejszy i najseksowniejszy i najzgrabniejszy skarb na ziemi - zachwyca się internauta.

Źródło: Żona Krychowiaka pozuje topless. Fani oszaleli z zachwytu