Wojciech Szczęsny z bratem niczym bliźniaki? Ludzie często ich ze sobą mylą!

i

Autor: AKPA, screen z IG/ja.szczesny Wojciech Szczęsny z bratem niczym bliźniaki? Ludzie często ich ze sobą mylą!

Wojciech Szczęsny z bratem niczym bliźniaki? Ludzie często ich ze sobą mylą!

2022-12-05 13:45

Wojciech Szczęsny to gwiazda Mundialu 2022. Bramkarz zabłysnął na boisku i brawurowo bronił lecące piłki w stronę naszej bramki. Jednak czy wiesz, że Wojtek ma starszego brata, który jest do niego uderzająco podobny? Jan wygląda jak jego brat bliźniak - przekonajcie się sami!

Wojciech Szczęsny to gwiazda Mundialu 2022. Bramkarz reprezentacji Polski na długo zapamięta to wydarzenie, podobnie jak jego fani. Nie dość, że brawurowo bronił naszej bramki, to jeszcze w świetny sposób obronił rzut karny Leo Messiego. Mimo iż Biało - Czerwoni przegrali z Argentyną 0:2, to wyszli z grupy na Mistrzostwach Świata pierwszy raz od 1986 roku. Podopieczni Czesława Michniewicza zagrali w niedzielę 4 grudnia w 1/8 mundialu z faworytem - Francją, a spotkanie zakończyło się 1:2 dla naszych przeciwników. Do historii Mundialu 2022 przejdzie moment, nie tylko obronionego karnego Messiego przez Szczęsnego, ale także uroczy widok gdy bramkarz reprezentacji Polski po odpadnięciu z mistrzostw świata pocieszał swojego zapłakanego syna Liama.

ZOBACZ TAKŻE: Wiemy kim jest najsłynniejszy kibic Polski w Katarze. To on zmienił koszulkę na Lewandowskiego!

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Wojciech Szczęsny - brat

Jak każdy piłkarz, Wojciech Szczęsny ma swoją rodzinę. Czy wiesz, że prywatnie bramkarz reprezentacji Polski jest nie tylko mężem i ojcem, ale również bratem? Wojciech Szczęsny ma starszego o trzy lata brata Jana. Okazuje się, że w przeszłości, to właśnie Jankowi wróżono wielką sportową karierę na boisku, jednak wszystko potoczyło się inaczej w wyniku kontuzji. Brat Wojtka Szczęsnego uwielbia góry, jazdę na nartach czy też na rowerze. Często jest także na trybunach i wspiera swojego młodszego brata na boisku. Wojtek i Janek mają ze sobą bardzo dobry kontakt i co ciekawe okazuje się, że panowie są często do siebie porównywani. W jednym z wywiadów dla portalu gol24.pl brat Wojciecha Szczęsnego zdradził, że często mylony jest z bramkarzem Biało - Czerwonych i zdarzyło mu się już nie raz, rozdać autografy za Wojtka.