reprezentacja Polski

i

Autor: AKPA

MECZ REPREZENTACJI POLSKI

Polska - Wyspy Owcze 12.10: transmisja TV i online. Sprawdź gdzie i o której godzinie oglądać mecz

2023-10-12 15:35

Polska - Wyspy Owcze to kolejny mecz w eliminacjach mistrzostw Europy. Tym razem biało-czerwoni zmierzą się ze swoim rywalem w czwartek 12 października. Niestety nasza drużyna będzie osłabiona o kontuzjowanego Roberta Lewandowskiego. Sprawdź gdzie i o której oglądać mecz Polska - Wyspy Owcze.

Gdzie obejrzeć mecz Polska - Wyspy Owcze, a tym samym debiut nowego selekcjonera Michała Probierza? Po fatalnej porażce biało-czerwonych z reprezentacją Albanii, pracę stracił Fernando Santos. Jego miejsce zajął Michał Probierz, który ma przed sobą trudne zadanie. Nowy selekcjoner będzie musiał poprawić wynik swoich podopiecznych, ponieważ teraz Polacy zajmują czwarte, czyli przedostatnie miejsce w grupie i poważnie grozi im klęska w eliminacjach do mistrzostw Europy 2024. Najbliższy mecz z Wyspami Owczymi zostanie rozegrany na wyjeździe w czwartek 12 października i choć wydaje się, że zadanie nie będzie wcale takie trudne, to biało-czerwoni będą musieli zagrać bez swojego kapitana. Podczas tego spotkania na boisku zabraknie kontuzjowanego Roberta Lewandowskiego. Piłkarz nabawił się kontuzji w meczu drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów między Barceloną a FC Porto.

Szymon Marciniak o reprezentacji Polski

Wyspy Owcze - Polska: TRANSMISJA tv i online

Kiedy i o której godzinie oglądać mecz Polska - Wyspy Owcze? Spotkanie wyjazdowe odbędzie się w czwartek 12 października o godzinie 20:45. Transmisję na żywo będzie można obejrzeć w telewizji na antenie TVP Sport oraz TVP 1. Transmisja będzie również dostępna online na stronie sport.tvp.pl.

ZOBACZ TAKŻE: Mały kibic wbiegł na murawę po meczu z Wyspami Owczymi. Wzruszający gest Lewandowskiego