Piotr Zieliński

i

Autor: AKPA

MECZ W TELEWIZJI

Transmisja meczu Polska - Czechy. Gdzie i o której oglądać mecz 17 listopada?

2023-11-17 8:29

Polska - Czechy to ostatni mecz fazy grupowej eliminacji do mistrzostw Europy 2024. Gdzie oglądać spotkanie biało-czerwonych, które odbędzie się już w najbliższy piątek 17 listopada na PGE Narodowym w Warszawie? Sprawdź, by nie przegapić. Transmisja rozpocznie się już o godzinie 20:45.

Transmisja meczu Polska - Czechy 17.11.2023 ciekawi wiele osób. Gdzie i o której oglądać mecz? Odpowiadamy. Już w piątek 17 listopada PGE Narodowy w Warszawie wypełni się po brzegi. Wszystko przez ostatni mecz biało-czerwonych w fazie grupowej eliminacji do mistrzostw Europy 2024. Podopieczni Michała Probierza po raz kolejny wyjdą na murawę i zmierzą się z reprezentacją Czech, z którą przegrali w marcu 1:3, rozgrywając swój pierwszy mecz w eliminacjach do Euro 2024, który wówczas odbywał się w Pradze. Piątkowe spotkanie nie będzie należało do najłatwiejszych, a w kwestii bezpośredniego awansu nie jesteśmy zależni od siebie. Nie dość, że musimy wygrać ten mecz, to jeszcze później Czesi nie mogą wygrać z Mołdawią.

Gdzie oglądać na żywo mecz Polska - Mołdawia? Transmisja będzie dostępna nie tylko w TVP, ale również w Polsacie.

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Polska - Czechy TRANSMISJA tv, online

Gdzie oglądać mecz Polska - Czechy w TV i online? Spotkanie biało-czerwonych z reprezentacją Czech na PGE Narodowym w Warszawie już w piątek 17 listopada 2023. Transmisja meczu rozpocznie się o godzinie 20:45 i będzie dostępna na żywo w TVP Sport, TVP2, Polsat Sport Premium 1, a także online na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport, Smart TV oraz HbbTV. 

Mecz Polska-Czechy skomentują dla państwa: Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow, a prowadzącym studio będzie Mateusz Borek

ZOBACZ TAKŻE: Wojciech Szczęsny ma dwa razy droższą kurtkę od Roberta Lewandowskiego. Cena szokuje!