Śmierć Mateusza Murańskiego odbije się na freak-fightowych galach? Internauci mocno komentują

i

Autor: AKPA Śmierć Mateusza Murańskiego odbije się na freak-fightowych galach? Internauci mocno komentują

Śmierć Mateusza Murańskiego odbije się na freak-fightowych galach? Internauci mocno komentują

2023-02-09 9:34

W środę 8 lutego świat obiegła smutna informacja. Zmarł 29-letni aktor i zawodnik MMA Mateusz Murański, znany wielu osobom jako Adek z Lombardu lub po prostu Muran. Po tej przykrej tragedii czas w świecie frakowych gal się zatrzymał, a internauci mocno krytykują ich fenomen i tak zwane "dymy", które nie prowadzą do niczego dobrego.

Mateusz Murański nie żyje. W środę 8 lutego 2023 roku świat obiegły szokujące i zarazem przykre informacje. Okazało się, że zmarł Mateusz Murański, który najprawdopodobniej sam targnął się na swoje życie. Zanim jednak doszło do tragedii 29-letni aktor i zawodnik MMA przeżywał swój wewnętrzny dramat po cichu. Walczył z hejtem i nagonką internautów, która mocno dotykała go w sieci. Użytkownicy internetu byli momentami bezlitośni i nie zdawali sobie sprawy, że obiekt całej nagonki, czyli Mateusz Murański może nie radzić sobie z gorzkimi słowami. O rzekomych problemach zdrowotnych Murana zrobiło się głośno na początku 2023 roku. Media obiegły wtedy informacje, że aktor i zawodnik MMA leczy się na odwyku. 

Mateusz Murański nie żyje.

Internauci miażdżą fight-freakowe federacje

Nie jest żadną tajemnicą, że federacje fight-freakowe to nie tylko sport, ale także tak zwane "dymy". Im większe i głośniejsze kłótnie i wyzwiska, konflikty zawodników - tym większa oglądalność. Po przykrej sytuacji, która dotknęła całą rodzinę Murańskich, internauci zaczęli mocno krytykować sportowe gale, w których od dłuższego czasu ogromną rolę odgrywały dymy, wyzwiska zawodników i hejt publiczności. Teraz mówią stanowcze NIE tego typu wydarzeniom, ponieważ uważają że szkodzi to nie tylko influencerom, ale także młodym osobom szczególnie w wieku szkolnym, które z gali na galę oglądają dymy zawodników.

- Za wcześnie.. Dawid Ozdoba, teraz On.. Słaba psychika, przyjaźnie jak jest się popularnym a jak upadasz to nikogo + ogromny hejt i mamy ucieczkę w różne substancje.. Nawet po śmierci ludzie nie potrafią się powstrzymać od paskudnych komentarzy.

- Z tym story to trochę śmiech. Sami pokazujecie hejt na galach, później przenosicie to do neta. Młodzi to powielają, dodają też swoje trzy grosze. Jeśli to przez hejt to wg mnie też dołożyliście do tego cegiełkę. Nie jesteście lepsi to widać na tych konferencjach. Szkoda chłopa, niech spoczywa w spokoju.

- Uważam, że sami nakrecaliscie hejt na niego, a pozbawiona własnego zdania, wpatrzona w smartfony młodzież za Wami ślepo brnęła. Dobrze się robiło kasę na konferencjach, tylko po wszystkim światła gasły, a hejt zostawał w eterze. I mamy efekt

Głos w tej sprawie zabrało także wielu influencerów: Arkadiusz Tańcula, Monika Kociołek, Laluna, a nawet Skolim. Król disco polo, który walczył na dwóch frakowych galach, odniósł się do sytuacji, która wydarzyła się 8 lutego 2023 roku:

- Mam nadzieje że dzisiaj otworzą się oczy jak Chory i tandetny jest świat Freak Fightów. Właśnie zebrał dziś swoje żniwo??Dla włodarzy najważniejsze są DYMY. Gdzieś za Tym Hejtem i wyzwiskami stoi człowiek ???Ile ludzka głowa jest w stanie wytrzymać !!! Dziękuje mojej Babci że po dwóch Wygranych walkach przekonała mnie i odszedłem z tego Pier****! 

Czy sytuacja związana ze śmiercią Mateusza Murańskiego wpłynie w jakiś sposób na gale fight-freakowe? Czas pokaże, jednak nie da się ukryć, że przykre informacje które obiegły świat, wstrząsnęły wszystkimi. Rodzinie i bliskim składamy kondolencje.

Mateusz Murański nie żyje. Aktor i zawodnik MMA miał zaledwie 29 lat

Listen on Spreaker.