Dawid Kubacki

i

Autor: AKPA

PUCHAR ŚWIATA

Skoki narciarskie niedziela 26 listopada - GODZINA, TRANSMISJA. Gdzie i o której oglądać skoki w Ruce?

2023-11-26 15:22

Skoki narciarskie oficjalnie rozpoczęte, a przed nami drugi indywidualny konkurs w Pucharze Świata, który odbędzie się już w niedzielę 26 listopada. Gdzie i o której godzinie oglądać skoki w telewizji? Sprawdźcie najważniejsze informacje.

Skoki narciarskie 26 listopada - gdzie oglądać i o której godzinie? Fani skoków narciarskich są w siódmym niebie, ponieważ mogą znowu kibicować biało-czerwonym w skokach narciarskich. Pierwszy konkurs indywidualny Pucharu Świata odbył się w sobotę 25 listopada w fińskiej Ruce i wygrał go Austriak Stefan Kraft. Najlepszy z Polaków okazał się być Dawid Kubacki, który zajął 21 miejsce. Przypomnijmy, że w ubiegłym sezonie rywalizacja w Pucharze Świata w skokach narciarskich była szczęśliwa dla Halvora Egnera Graneruda. Norweg zgromadził wówczas 2128 punktów i sięgnął po Kryształową Kulę. Czy tym razem na podium zobaczymy skoczka z biało-czerwoną flagą? Czas pokaże. Nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich, potrwa dokładnie do 24 marca 2024 roku, a jego zakończenie odbędzie się w Planicy.

ZOBACZ TAKŻE: Justyna Kowalczyk wspomina męża. To nagranie wzrusza do łez

Ulubione piosenki skoczków narciarskich [Stoch, Żyła, Kubacki] | ESKA XD - Ale to już było! #62

Skoki narciarskie niedziela 26.11 - GODZINA, TRANSMISJA tv i online

Godzina i transmisja skoków narciarskich w niedzielę 26 listopada ciekawi wiele osób. O której godzinie zaczyna się konkurs indywidualny Pucharu Świata 26.11.2023? Transmisja będzie dostępna na żywo nie tylko w Eurosporcie 1, ale także na antenie TVN i online w Playerze, a także za pośrednictwem WP Pilot. Skoki narciarskie 26 listopada rozpoczynają się o godzinie 16:15, natomiast chwilę wcześniej będzie można obejrzeć studio.

ZOBACZ TAKŻE: Skoki narciarskie 2023/24 - terminarz. Kiedy rusza sezon i gdzie oglądać w tv i online?