Prime MMA

i

Autor: screeny z YouTube/PRIME SHOW MMA

START GALI

Prime MMA 7 - GODZINA. O której godzinie jest Prime MMA 7? Kto walczy pierwszy, a kto ostatni?

2024-01-12 11:46

Siódma odsłona gali Prime MMA już w sobotę 13 stycznia. Podczas jej trwania w oktagonie zobaczymy znane twarze freak-fightów oraz debiutantów. Kto walczy na Prime MMA 7? O której godzinie jest gala? Sprawdź godzinę, by nie przegapić sobotniego wydarzenia.

Prime MMA 7 już w sobotę 13 stycznia, dlatego nic dziwnego, że fani federacji poszukują informacji na temat godziny gali. Organizatorzy Prime MMA nie spoczywają na laurach i organizują kolejne, w sumie już siódme wydarzenie. Tym razem wydarzenie odbędzie się w Koszalinie na hali widowiskowo-sportowej. Karta walk Prime MMA 7 jest już znana i zbudza w wielu osobach zaciekawienie. W trakcie sobotniej imprezy do oktagonu wejdą Jacek Murański kontra Prezes FEN, co będzie walką wieczoru. Zaskoczeniem w karcie walk są także dwa co-main eventy, czyli pojedynek Don Kasjo kontra Adam Soroko oraz Trybson kontra Erko Jun, a także "igrzyska Gladiatorów". O której godzinie jest Prime MMA 7? Tego nie można przegapić!

Radio Eska: Edyta Jungowska jako Bożenka z Na dobre i na złe skradła serca milionów widzów! Dlaczego zniknęła z show-biznesu?

Prime MMA 7 - GODZINA gali

Godzina Prime MMA 7 ciekawi wiele osób. O której rozpoczyna się gala 13 stycznia? Wydarzenie rozpocznie się w sobotę o godzinie 20:00. Kibice zgromadzeni przed telewizorami, komputerami, jak i stacjonarnie w hali, obejrzą aż jedenaście pasjonujących pojedynków w różnych formułach walki, a także "Igrzyska Gladiatorów". Prime MMA 7 będzie można obejrzeć za pośrednictwem płatnej transmisji PPV, natomiast za darmo będą dostępne dwie pierwsze walki, które będzie można obejrzeć na YouTubie federacji. Pierwszej walki należy spodziewać się po godzinie 20, a ostatniej po północy.