prime mma

i

Autor: canva, screen z IG/primemma.pl

GDZIE OBEJRZEĆ

Prime MMA 6 za darmo. Gdzie oglądać bezpłatną transmisję?

2023-10-21 19:50

Już w sobotę 21 października odbędzie się Prime MMA 6. W związku z tym fani zawodników i federacji intensywnie szukają w sieci darmowego streama. Wszystko po to, by bezpłatnie obejrzeć szóstą galę, podczas której w oktagonie pojawią się głośne nazwiska. Sprawdźcie gdzie szukać darmowej transmisji Prime Show MMA 6.

Darmowy stream Prime MMA 6 poszukiwany jest przez wiele osób. Gdzie oglądać za darmo? Czy jest dostępny free stream Prime MMA 6? Już w sobotę 21 października odbędzie się kolejna, w sumie już szósta edycja freak-fighterskiej gali. Włodarzem wydarzenia jest Kasjusz Życiński, znany wszystkim jako "Don Kajo" i jego również zobaczymy w oktagonie. Kasjusz zmierzy się w walce wieczoru z Pawłem Tyburskim, który nosi ksywkę "Księżniczka". Panowie rozegrają swoje starcie w boksie w małych rękawicach. W co-main evencie zobaczymy równie gorące nazwiska. Widzowie będą mieli okazję obejrzeć walkę Jacka Murańskiego kontra debiutant Maciej Wiewiórka. Karta walk Prime MMA 6 liczy aż jedenaście pojedynków, z czego jeden to pojedynek kobiet. W małych rękawicach w formule K-1 zawalczą Patrycja Izydorczyk kontra Aleksandra "Ms. Danielka" Daniel. Gdzie oglądać za darmo Prime MMA 6?

SKOLIM – szybki trening przed MMA

Prime MMA 6 za darmo: free stream online

Gdzie szukać bezpłatnej transmisji Prime MMA 6? Darmowy stream nie jest dostępny. Galę Prime MMA 6 można obejrzeć legalnie wyłącznie po zakupie PPV. W tym celu wystarczy zakupić jeden z dostępnych dwóch wariantów na stronie primemma.tv po zalogowaniu się. Koszt PPV Basic to 34,99 zł, natomiast wersja Premium kosztuje 39,99 zł. W wersji Basic użytkownicy mają dostęp do transmisji live w jakości 720p oraz dostęp do Strefy Cringu, a także możliwość odtworzenia gali przez 48 godzin po skończonym wydarzeniu. Decydując się na droższy pakiet, otrzymać można dostęp do transmisji live i Strefy Cringu w jakości FULL HD oraz możliwość odtworzenia gali przez okrągły tydzień. Jeśli chcemy obejrzeć Prime MMA 6 za darmo mamy taką możliwość na YouTube federacji, gdzie będą udostępnione za free pierwsze dwie walki, czyli pojedynek Kacper "Polish Machine" Miklasz vs. Artur "Głuchy" Głuchowski oraz Erwin Burzyński vs. Mateusz "Mister Matii" Górski.

ZOBACZ TAKŻE: Prime MMA - WŁAŚCICIEL. Kto jest właścicielem federacji?