tv, telewizor

i

Autor: pixabay.com

TRANSMISJA

PPV na Prime MMA 6 - CENA, GDZIE KUPIĆ. Ile kosztuje PPV na Primw Show MMA 6?

2023-10-21 19:53

Już w sobotę 21 października, odbędzie się kolejna, w sumie już szósta gala Prime Show MMA. Aby ją obejrzeć należy wykupić dostęp do transmisji online, który dostępny jest w dwóch wariantach. Ile kosztuje PPV na Prime MMA 6 i gdzie można kupić? Czy będą pokazane bezpłatnie niektóre pojedynki? Odpowiadamy.

Spis treści

  1. PPV Prime MMA 6 - CENA, GDZIE KUPIĆ
  2. Prime MMA 6 - ZA DARMO STREAM

PPV Prime MMA 6 - ile kosztuje? Gdzie wykupić dostęp do transmisji online na żywo? Już w sobotę 21 października odbędzie się kolejna gala Prime MMA. Organizatorzy postawili na gorącą kartę walk, a tym samym gorący oktagon, który tym razem stanie w Arenie Toruń. Fanatycy tego typu sportów walki, będą mieli okazję zobaczyć dobrze im znanych zawodników, jak na przykład Don Kasjo czy Paweł Tyburski, ale także będą mogli zobaczyć zmagania debiutantów. W klatce pojawi się ojciec Maksymiliana Wiewióra - Maciej, który zmierzy się z Jackiem Murańskim. Karta walk Prime MMA 6 obfituje także w inne znane nazwiska. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć pojedynek Ambro kontra Hellboy, czy też Maciej Rataj kontra Damian "Dzik" Graf. Gdzie oglądać Prime MMA 6? Odpowiadamy!

SKOLIM – szybki trening przed MMA

PPV Prime MMA 6 - CENA, GDZIE KUPIĆ

Gdzie kupić PPV na Prime MMA 6? Transmisję sobotniego wydarzenia będzie można obejrzeć tylko za pośrednictwem transmisji PPV, którą można zakupić w dwóch wariantach. Po zalogowaniu się na stronie primemma.tv mamy do wyboru wersja Basic - 34,99 zł, a także wersja Premium - 39,99 zł. W wersji Basic użytkownicy mają dostęp do transmisji live w jakości 720p oraz dostęp do Strefy Cringu, a także możliwość odtworzenia gali przez 48 godzin po skończonym wydarzeniu. Decydując się na droższy pakiet, otrzymać można dostęp do transmisji live i Strefy Cringu w jakości FULL HD oraz możliwość odtworzenia gali przez okrągły tydzień.

Prime MMA 6 - ZA DARMO STREAM

Gdzie za darmo obejrzeć Prime MMA 6? Najbliższą galę można obejrzeć legalnie tylko i wyłącznie wykupując transmisję PPV. Za darmo zostaną pokazane dwie pierwsze walki. Będą one dostępne na YouTubie federacji.