Fame MMA 19

i

Autor: AKPA

DOSTĘP DO GALI

PPV na Fame MMA 19. Ile kosztuje i gdzie kupić?

2023-09-02 11:12

Fame MMA 19 już w najbliższą sobotę 2 września. Karta walk liczy dziesięć gorących pojedynków, których wynik ciężko przewidzieć. Dwie pierwsze walki jak zawsze będą darmowe, jednak aby zobaczyć resztę pojedynków, trzeba wykupić dostęp do transmisji na żywo. Ile kosztuje PPV na Fame MMA 19? Znamy ceny.

Fame MMA 19 gdzie oglądać? Transmisja PPV jest już w sprzedaży. Ile kosztuje? Gdzie zakupić? Odpowiadamy. Już w sobotę 2 września odbędzie się kolejna gala federacji Fame MMA. Karta walk jest już dawno znana i robi na wszystkich fanatykach pojedynków ogromne wrażenie. Czeka nas łącznie dziesięć walk, w tym dwa co-main eventy i walka wieczoru. To właśnie podczas ostatniego pojedynku zobaczymy pretendenta do pasa mistrzowskiego kat. 84 kg - Arkadiusza Tańculę, który stanie w klatce twarzą w twarz z "Władcą Piekieł", czyli Arkadiuszem Roślikiem. W formule MMA odbędzie się tego wieczoru również walka kobiet. W oktagonie zmierzą się ze sobą Dominika Rybak i Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk. Gdzie wykupić dostęp do transmisji Fame MMA 19? Znamy cenę PPV.

ZOBACZ TAKŻE: W Miami stanie dom Messiego za 225 mln złotych! Luksus bije po oczach [ZDJĘCIA]

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Fame MMA 19 - cena PPV, gdzie kupić

Ile kosztuje PPV na Fame MMA 19? Legalny dostęp do transmisji można wykupić na oficjalnej stronie federacji www.famemma.tv. W tym celu należy najpierw zalogować się na stronę, a następnie wybrać pakiet, który nas interesuje. Fame MMA 19 można obejrzeć w dwóch wariantach:

  • pakiet basic 34,99 zł - dostęp do gali w jakości 720p na żywo i 48h po wydarzeniu
  • pakiet premium 39,99 zł - dostęp do gali w jakości 1080p na żywo i 168h po wydarzeniu, materiał Training Day, czyli dzień z życia zawodnika Fame x.

Fame MMA 19 - GODZINA

O której godzinie rozpoczyna się Fame MMA 19? Wydarzenie rozpocznie się w sobotę 2 września o godzinie 19:30. Najpierw na widzów czeka studio, a chwilę po godzinie 20 powinny rozpocząć się pierwsze starcia zawodników w oktagonie.

ZOBACZ TAKŻE: Fame MMA 19 - KOLEJNOŚĆ WALK. Kto walczy pierwszy, a kto ostatni?

Sonda
Fame MMA 19 - będziesz oglądać?