Fame MMA

i

Autor: akpa

GDZIE OGLĄDAĆ

PPV na Fame Friday Arena 2. Gdzie kupić i za ile? Czy można obejrzeć za darmo?

2023-09-28 18:48

Fame Friday Arena powraca z drugą odsłoną. Tym razem widzowie będą mieli okazję zobaczyć w oktagonie gorące nazwiska i starcia, które mogą zaskoczyć. Druga gala odbędzie się już w piątek 29 września i będzie transmitowana legalnie za pośrednictwem PPV. Ile kosztuje dostęp do transmisji Fame Friday Arena 2? Znamy ceny pakietów.

PPV na Fame Friday Arena 2 interesuje wiele osób. Gdzie obejrzeć galę? Ile kosztuje PPV Fame Friday Arena #2? Już w najbliższy piątek 29 września odbędzie się druga edycja nowo powstałej federacji Fame Friday Arena, za którą odpowiada Boxdel, Wojtek Gola, Krzysztof Rozpara i Rafał Pasternak. Wydarzenie powstało po to by odbywało się częściej, jednak na mniejszych obiektach w wielu polskich miastach. Włodarze zamierzają odwiedzić nie tylko Wrocław, ale także Warszawę, Szczecin, Płock, a nawet Bydgoszcz. Przed nami druga odsłona Fame Friday Arena na której zawalczy między innymi Maksymilian Wiewiórka, Josef Bratan, Daro Lew, Kacper Błoński, czy też Fagata. Ile kosztuje PPV na Fame Friday Arena 2? Wiemy, ile trzeba zapłacić by obejrzeć drugą galę, która odbywa się 29.09.2023 w szczecinskiej Netto Arenie.

ZOBACZ TAKŻE: Boxdel pokazał szokującą przemianę. Schudł 40 kg!

SKOLIM – szybki trening przed MMA

Fame Friday Arena 2 PPV - CENA

Gdzie kupić PPV na Fame Friday Arena 2? Ile kosztuje? Organizacje freak-fightowe transmitują wszystkie swoje wydarzenia w systemie PPV, dlatego i tym razem w taki sposób będzie można obejrzeć galę Fame Friday Arena #2. Cena PPV waha się w zależności od pakietu:

  • wersja Premium 39,99 zł
  • pakiet Standard 34,99 zł.

Aby wykupić dostęp go Fame Friday Arena 2 należy zalogować się na stronie famemma.tv i następnie wybrać pakiet, który nas interesuje. Dwie pierwsze walki będą transmitowane za darmo na oficjalnym kanale YouTube federacji Fame. Należy pamiętać, że wszelkie transmisje za darmo typu strumyk, będą blokowane.

ZOBACZ TAKŻE: Fame Friday Arena 2 - KARTA WALK. Kto walczy 29 września 2023?

Z kim mógłbyś walczyć we freak fightach? Rozwiąż nasz quiz i poznaj swojego przeciwnika

Pytanie 1 z 9
Oglądasz walki na Fame MMA, High League i KSW?