Reprezentacja Polski w siatkówce

i

Autor: AKPA

MECZ SIATKÓWKI

Polska - Słowenia gdzie oglądać mecz 14.09.2023: TRANSMISJA TV i online

2023-09-14 14:01

Polscy siatkarze awansowali do półfinału mistrzostw Europy i teraz czeka na nich spore wyzwanie. Tym razem podopieczni Nikoli Grbicia zmierzą się ze Słowakami. Będzie to już w sumie ich piąte starcie z rzędu, jednak wszystkie wcześniejsze próby kończyły się dla nas porażkami. Jak będzie tym razem? Sprawdź kiedy i o której godzinie oglądać mecz Polska - Słowenia.

Kiedy jest mecz Polska - Słowenia? Informacji na temat najbliższego spotkania naszej reprezentacji poszukuje wiele osób. Polscy siatkarze mają powody do dumy! Bez problemu przebrnęli przez fazę grupową mistrzostw Europy. W 1/8 finału Polacy zmierzyli się z Reprezentacją Belgii a wynik zakończył się 3:1. Następnie rozegrali mecz z Serbami, który również zakończył się wynikiem 3:1. Teraz na podopiecznych Nikoli Grbicia czekać będzie kolejne poważne wyzwanie. Mowa o meczu ze Słowenią, z którą Biało-Czerwoni niestety nie mają szczęścia. Warto wiedzieć, że Słowenia, tak jak reprezentacja Polski, w grupie straciła tylko jednego seta w meczu z Ukrainą. Gdzie i o której obejrzeć mecz siatkówki Polska - Słowenia na żywo? Odpowiadamy!

WAGS cała prawda o kobietach piłkarzy - Jessica Ziółek

Polska - Słowenia gdzie oglądać mecz 14.09.2023

O której mecz Polska - Słowenia? Gdzie oglądać zmagania naszych siatkarzy? Mecz Polska - Słowenia odbędzie się już w czwartek 14.09.2023 o godzinie 18:00. Na 45 minut przed meczem fani siatkówki będą mogli obejrzeć studio. Spotkanie Polaków ze Słowakami skomentują Piotr Dębowski i Radosław Panas. Gdzie obejrzeć mecz Polska - Słowenia? Transmisja na żywo z Rzymu będzie dostępna TVP Sport oraz Polsat Sport. Mecz będzie można oglądać także online na sport.tvp.pl oraz na platformie Polsat Box Go.

ZOBACZ TAKŻE: Żona Bartosza Kurka to prawdziwa petarda. Od 30-latki ciężko oderwać wzrok!

Reprezentacja Polski siatkarzy - skład na Mistrzostwa Europy

Skład Reprezentacji Polski siatkarzy na mistrzostwa Europy 2023 przedstawia się następująco:

  • Atakujący: Bartosz Kurek, Łukasz Kaczmarek
  • Rozgrywający: Marcin Janusz, Grzegorz Łomacz
  • Przyjmujący: Wilfredo Leon, Aleksander Śliwka, Tomasz Fornal, Kamil Semeniuk, Bartosz Bednorz
  • Środkowi: Norbert Huber, Jakub Kochanowski, Karol Kłos
  • Libero: Paweł Zatorski, Jakub Popiwczak
Sonda
Czy kibicowałeś(aś) reprezentacji Polski w siatkówkę z trybun?