mecz

i

Autor: AKPA mecz

Polska - Niemcy 2023: GODZINA. O której jest mecz na PGE Narodowym?

2023-06-16 19:35

W piątek 16 czerwca na PGE Narodowym w Warszawie zostanie rozegrany mecz towarzyski. Na murawie spotkają się ze sobą piłkarze reprezentacji Polski, przeciwko zawodnikom reprezentacji Niemiec. O której rozpoczyna się mecz? Kto będzie kapitanem? Tego widowiska nie można przegapić!

Godzina meczu Polska - Niemcy 2023 zastanawia wiele osób. W piątek 16 czerwca na wszystkich fanów piłki nożnej czeka moc wrażeń i atrakcji. Wszystko dlatego, że na PGE Narodowym w Warszawie, zostanie rozegrany towarzyski mecz reprezentacji Polski, przeciwko reprezentacji Niemiec. Fernando Santos powołał na kadrę 25 nazwisk, poza Kamilem Glikiem, Grzegorzem Krychowiakiem oraz Kamilem Grosickim. Początkowo na liście nie było też Jakuba Błaszczykowskiego, jednak teraz fani mogą odetchnąć z ulgą. Kuba pojawi się na murawie z opaską kapitana! Póki co nie wiadomo, ile czasu spędzi na boisku, ale wiemy, że będzie to jego ostatni, pożegnalny mecz z reprezentacją Polski. O której godzinie jest mecz Polska - Niemcy? Tego nie można przegapić!

ZOBACZ TAKŻE: MaRina i Wojciech Szczęsny będą mieć własne reality-show jak Doda?! Padła propozycja!

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Mecz Polska - Niemcy o której godzinie?

O której mecz Polska - Niemcy w piątek 16 czerwca? Spotkanie biało-czerwonych z naszymi sąsiadami, rozpocznie się o godzinie 20:45, a mecz skomentują- Jacek Laskowski oraz Marcin Żewłakow. Towarzyskie spotkanie zostanie wyemitowane na żywo na antenie TVP1 i TVP Sport. Wcześniej na widzów czekać będzie przedmeczowe studio.

ZOBACZ TAKŻE: Polskie WAGs czyli ukochane piłkarzy. To one kibicują im na trybunach!

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Niemcy?