Piotr Zieliński

i

Autor: AKPA

MECZ NA NARODOWYM

Polska - Mołdawia: GODZINA. O której jest mecz na PGE Narodowym 15.10?

2023-10-15 19:41

Reprezentacja Polski cały czas walczy o awans do Euro 2024. Po wygranym meczu z Wyspami Owczymi i debiucie nowego selekcjonera Michała Probierza, przyszła kolej na mecz z Mołdawią. Już w niedzielę 15 października biało-czerwoni zagrają na PGE Narodowym. O której rozpoczyna się mecz? Gdzie oglądać spotkanie Polska - Mołdawia? Transmisję poprowadzi TVP i Polsat.

Polska - Mołdawia to mecz siódmej kolejki eliminacji do mistrzostw Europy 2024. O której godzinie oglądać? Odpowiadamy. Reprezentacja Polski nie radzi sobie zbyt dobrze w trwających obecnie eliminacjach do ME 2024. Nasza drużyna zajmowała przedostatnie miejsce w tabeli grupy E, jednak po czwartkowym meczu 12 października wiele się zmieniło. Z przedostatniego miejsca, wskoczyliśmy na drugie, wygrywając z Wyspami Owczymi 2:0, a także dzięki porażce Czech, która przegrała z Albanią 0:3. Przed nami kolejny mecz, tym razem z reprezentacją Mołdawii, który odbędzie się w niedzielę 15 października na PGE Narodowym w Warszawie. Przypomnijmy, że w czerwcu tego roku doszło do porażki biało-czerwonych, którzy w Kiszyniowie przegrali z Mołdawią 2:3.

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

GODZINA meczu Polska - Mołdawia 2023

O której godzinie jest mecz Polska - Mołdawia? Spotkanie biało-czerwonych z reprezentacją Mołdawii odbędzie się już w niedzielę 15 października na PGE Narodowym w Warszawie. Start meczu już o godzinie 20:45. Transmisja będzie dostępna na żywo w TVP Sport, TVP2, Polsat Sport Premium 1, a także online na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport. 

ZOBACZ TAKŻE: Jessica Ziółek gorzko o byciu dziewczyną piłkarza. Bycie WAGS nie zawsze było kolorowe