Polska - Francja 2022: KIEDY MECZ? O której godzinie gra Polska z Francją?

i

Autor: AKPA Polska - Francja 2022: KIEDY MECZ? O której godzinie gra Polska z Francją?

Polska - Francja 2022: KIEDY MECZ? O której godzinie gra Polska z Francją?

2022-12-04 8:50

Biało-Czerwoni uzyskali awans, dlatego zobaczymy ich w 1/8 finału Mistrzostw Świata w Katarze. Reprezentacja Polski zmierzy się tym razem z Francją, dlatego nie ma co ukrywać, czekają nas spore emocje. Kiedy jest mecz Polska - Francja? Data i godzina meczu jest już znana! Sprawdźcie szczegóły.

Kiedy mecz Polska - Francja 2022? To zastanawia każdego kibica piłki nożnej. Mundial 2022 trwa w najlepsze, a Polacy mają za sobą trzy mecze w fazie grupowej C. Reprezentacja Biało - Czerwonych awansowała do fazy pucharowej tegorocznych Mistrzostw Świata po remisie z Meksykiem (0:0), dwubramkowym zwycięstwie z Arabią Saudyjską (2:0) i dwubramkowej porażce z Argentyną (0:2). Wyjść z grupy pomogła nam Arabia Saudyjska, która w końcówce swojego spotkania z Meksykiem, zafundowała im bramkę 1:2. Dzięki takiemu wynikowi Meksyk miał gorszy bilans bramkowy od biało-czerwonych, dlatego Polska awansowała do 1/8 finału Mistrzostw Świata. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie Francja! Kiedy i o której godzinie mecz? Kiedy gra Polska z Francją?

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Polska - Francja 2022: DATA, GODZINA

Kiedy jest mecz Polska - Francja? Data i godzina spotkania jest już znana! Mecz Polska - Francja 2022 w 1/8 finału mundialu odbędzie się już w niedzielę 4 grudnia 2022 roku równo o godzinie 16:00. Oznacza to, że ostateczny wynik spotkania Polska - Francja poznamy około godziny 18:00.

ZOBACZ TAKŻE: Wojciech Szczęsny rozpłakał się przed żoną. Marina "tego się nie da opisać słowami"

Polska - Francja 2022: TRANSMISJA TV i ONLINE

Gdzie obejrzeć mecz Polska - Francja 4.12.2022? Transmisja spotkania w 1/8 finału Mistrzostw Świata będzie dostępna jak zawsze na kanałach TVP 1 lub TVP Sport. Dostępna będzie także transmisja online na stronnach: sport.tvp.pl lub pilot.wp.pl. Od godziny 15:10 rozpoczyna się już studio przedmeczowe.

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Francja w 1/8 finału MŚ w Katarze?
Listen to "GRAMY Z FRANCJĄ ten mecz przejdzie do historii." on Spreaker.