Kinsey Wolanski

i

Autor: DeFodi.eu/Imago Sport and News/East News // Sheri Determan / WENN.com/agefotostock/East News Kinsey Wolanski

celebryci

Półnaga kobieta przerwała finał Ligi mistrzów. Odniosła sukces w dochodowej branży

2023-05-19 14:10

Zdjęcia i nagrania z Kinsey Wolanski w roli głównej obiegły w 2019 roku media na całym świecie. Kobieta zrobiła wtedy coś szalonego! Wbiegła półnaga na stadion reklamując stronę internetową swojego chłopaka. Teraz, Wolanski robi karierę w branży nieruchomości. Czym dokładnie się zajmuje?

Kinsey Wolanski w 2019 roku wbiegła półnaga na boisko podczas finału Ligi Mistrzów, w pierwszej połowie meczu między Liverpoolem a Tottenhamem. Wszyscy uważnie śledzili jej wybryk. Kobieta biegała po murawie w czarnym, mocno wyciętym body, reklamując portal dla dorosłych, której właścicielem był jej ówczesny chłopak. Ochrona ruszyła w pościg za piękną, roznegliżowaną blondynką, aż wreszcie udało im się ją dorwać i wyprowadzić poza teren. Zajęła się nią policja.

Kinsey Wolanski kocha swoją pracę. Związała się z branżą nieruchomości

Na Instagramie Kinsey Wolanski można zauważyć, że celebrytka wiedzie luksusowe życie. Przy takiej ilości obserwujących mogłaby spokojnie zajmować się wyłącznie pracą w social mediach, jednak Kinsey postawiła na rozwój w branży nieruchomości. Kobieta odnawia domy, spełniając marzenia ich właścicieli. Pokazuje spektakularne metamorfozy wnętrz, z których tworzy prawdziwe perełki.

Kinsey trafiła na 15 dni do aresztu, a także zapłaciła karę finansową w wysokości 13 tysięcy funtów. Ta suma to nic w porównaniu z tym, jakie zyski z reklam osiągnął jej partner kilka dni po finale. Mowa o 3 milionach funtów! Ta kwota robi wrażenie. Kinsey natomiast zgromadziła na Instagramie 3,6 miliona obserwujących

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Znany piłkarz był przywódcą mafii narkotykowej. Grozi mu prawie pięć lat więzienia!

Shake Your Eska #25 | Blinding Lights
Źródło: Półnaga kobieta przerwała finał Ligi mistrzów. Odniosła sukces w dochodowej branży