Piotr Żyła, Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/ piotr_zyla_official Piotr Żyła, Marcelina Ziętek

ślub i wesele

Piotr Żyła jest już po ślubie? Wymowny wpis Marceliny Ziętek

2024-05-07 10:13

Piotr Żyła ma za sobą dosyć burzliwe rozstanie. Od jakiegoś czasu spotyka się z 11 lat młodszą aktorką. Na jej Instagramie pojawił się wymowny wpis. Wiele osób spekuluje, że para jest już po ślubie. Jaka jest prawda?

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek są parą od kilku lat. Polski skoczek narciarski przeżył istną batalię z byłą żoną- Justyną Żyłą. Dziś oboje żyją swoim życiem, Justyna jest nawet zaręczona. Na Instagramie Marceliny pojawił się wymowny wpis, który zasugerował wielu fanom, że jest już po ślubie z Żyłą. Czy aby na pewno?

Piotr Żyła wstawił zdjęcie i się zaczęło. "Król na zamku", "Mógłbyś to wyrwać"

Piotr Żyła poślubił Marcelinę Ziętek?

Marcelina Ziętek jest w szczęśliwym związku z Piotrem Żyłą. Wielu fanów kibicuje im, by w końcu stanęli na ślubnym kobiercu. Wszystkie domysły podsyciła sama partnerka Żyły. Na jej Instagramie pojawił się wymowny wpis: "Zdrowie Młodej Pary" - napisała aktorka. W komentarzach aż zawrzało od gratulacji i życzeń serdeczności, na nowej drodze życia. "Piotruś, gratulacje i wszystkiego najlepszego na nowej drodze, z nową miłością", "Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia!", "Pięknie wyglądacie", "Wszystkiego Najlepszego Na Nowej Drodze Życia", "Zdrowie młodych" - czytamy w komentarzach. Okazuje się, że zaszło drobne nieporozumienie. Piotr i Marcelina byli jedynie gośćmi na czyimś weselu. Co prawda, sami nie sprostowali jeszcze tego zdarzenia, ale najwierniejsi fani są bardzo czujni i sami zauważyli, że coś tu nie gra. "A wasze kiedy?", "przecież to nie jego wesele", "są na czyimś weselu" - czytamy. Trzeba jednak przyznać, że pięknie ze sobą wyglądają i być może, fani doczekają się prawdziwego wesela - z nimi w rolach głównych.

Ujawniono zarobki Piotra Żyły. Zgromadził na koncie olbrzymią sumę

Piotr Żyła to polski skoczek narciarski. Urodził się 16 stycznia w 1987 roku w Cieszynie. Od 2006 do 2018 roku był żonaty z Justyną Lazar-Żyłą, kuzynką Adama Małysza. Para doczekała się dwójki dzieci - Jakuba i Karoliny.

Tak mieszka Piotr Żyła z piękną Marceliną Ziętek. Luksus, jasność i góralskie akcenty!

Czy Piotr Żyła się ożenił? #HOT
Źródło: Piotr Żyła jest już po ślubie? Wymowny wpis Marceliny Ziętek