clout mma - konferencja

i

Autor: screen z Instagram/cloutmma

KONFERENCJA

Pierwsza konferencja Clout MMA - GODZINA. O której oglądać konferencje Clout MMA 1?

2023-07-12 19:15

Pierwsza gala Clout MMA zbliża się wielkimi krokami, a emocje rosną z każdym ogłaszanym zawodnikiem przez federację. Zanim jednak dojdzie do konfrontacji zawodników, na wszystkich zainteresowanych czeka pierwsza konferencja Clout MMA. Gdzie i o której oglądać? Co będzie się działo? Sprawdźcie najważniejsze informacje, by niczego nie przegapić.

Pierwsza konferencja Clout MMA odkryje przed widzami pełną kartę walk i zafunduje wszystkim wiele niespodzianek. Nowa federacja Clout MMA weszła na sportowy rynek, a jej pierwsza debiutancka gala odbędzie się już w sobotę 5 sierpnia 2023 roku. Twarzą nowo powstałej federacji jest znana i lubiana influencerka Lexy Chaplin, a także znany w środowisku sportowym Sławomir Peszko. Na widzów czekają emocjonujące walki i starcia gorących nazwisk w klatce. Wiemy już, że fani sportów walki zobaczą 5 sierpnia w oktagonie Denisa Labrygę i Dawida Załęckiego, Konrada Karwata, Paulinę Hornik, Ludwiczka, czy też Super Mario. Ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich było ogłoszenie Nikity na zawodniczkę federacji, która zyskała rozpoznawalność robiąc transmisję live na ul. Urzędniczej z Danielem Magicalem i jego mamą Małgorzatą.

Polacy o polskich gwiazdach i influencerach #EwelinaPyta

Godzina pierwszej konferencji Clout MMA 1

O której godzinie oglądać konferencje Clout MMA 1? Czas dać upust emocjom i po raz pierwszy zobaczyć na panelu wszystkich zawodników nowej federacji. Pierwsza konferencja Clout MMA odbędzie się już w środę 12 lipca 2023 roku o godzinie 20:00 w Studiu Polsatu na ulicy Łubinowej 4A.

ZOBACZ TAKŻE: Clout MMA - KARTA WALK. Kto walczy 5 sierpnia?

Konferencja Clout MMA 1 - TRANSMISJA

Gdzie oglądać konferencję Clout MMA 1? Transmisja na żywo będzie transmitowana na YouTubie federacji. Pierwsze spotkania twarzą w twarz, pierwsze ostre wymiany zdań, odkrycie całej karty walk i jak mówią organizatorzy "grube niespodzianki".

Sonda
Czy CLOUT MMA podbije scenę freak-fightów w Polsce?