fame mma

i

Autor: AKPA

ROZPOCZĘCIE GALI

Fame MMA Reborn: GODZINA. O której godzinie zaczyna się gala? Kto walczy pierwszy?

2023-12-09 19:43

Nadchodzi Fame MMA Reborn, czyli nowa odsłona wydarzenia. Karta walk jest już w pełni znana i jak zawsze zaskakuje widzów listą pojedynków. O której godzinie rozpoczyna się Fame MMA w sobotę 9 grudnia? Sprawdź dokładną godzinę wydarzenia, by nie przegapić żadnej walki.

Spis treści

  1. Fame MMA Reborn 9 grudnia - GODZINA
  2. Fame MMA Reborn - kto walczy pierwszy, a kto ostatni?

Godzina Fame MMA Reborn poszukiwana jest przez wiele osób. O której godzinie rozpoczyna się gala 9 grudnia? Fame MMA Reborn to nowa, odświeżona wersja tego, co widzieliśmy do tej pory. Federacja Fame jak sama wspominała, przeszła "odrodzenie" i na początku grudnia pokaże się wszystkim z nowymi zestawieniami i nowymi zawodnikami. Ogromnym zaskoczeniem jest walka wieczoru 2 na 2, w której zmierzą się ze sobą Sylwester Wardęga & Wojtek Goła kontra Sebastian Fabijański & Tomasz Olejnik. Fani federacji byli także zaskoczeni, gdy dowiedzieli się, że do kart walk dołączył Adam Security z TikToka, który podczas wydarzenia stawi czoła Guzikowi, czyli Jakubowi Szymańskiemu, który walczył na Fame MMA 1 z Michałem "Boxdelem" Baronem. O której godzinie rozpoczyna się Fame MMA Reborn? Wiemy, kto walczy pierwszy i o której godzinie!

Mateusz Morawiecki nie ma V-DOLCÓW?! Takim językiem mówi dziś młodzież #EwelinaPyta

Fame MMA Reborn 9 grudnia - GODZINA

O której godzinie jest Fame MMA Reborn? Jeśli nie chcecie niczego przegapić, lepiej nastawcie sobie powiadomienie! Godzina Fame MMA Reborn jest już znana. Wydarzenie rozpocznie się w sobotę 9 grudnia w łódzkiej Atlas Arenie o godzinie 19:30. Na początku na widzów czekać będzie tak zwane "studio", a zapewne około godziny 20:00 do oktagonu wejdą pierwsi zawodnicy.

ZOBACZ TAKŻE: PPV na Fame MMA Reborn. Ile kosztuje transmisja na której zawalczy Adam Security?

Fame MMA Reborn - kto walczy pierwszy, a kto ostatni?

Kto walczy pierwszy, a kto ostatni na Fame MMA Reborn? Według karty walk, która umieszczona jest na Instagramie federacji, a także na ich oficjalnej stronie internetowej, jako pierwsi wejdą do oktagonu Tomasz "Zadyma" Gromadzki kontra Marcin "Polish Zombie" Wrzosek. Panowie zawalczą w formule K-1 w małych rękawicach. W main evencie, czyli w ostatnim pojedynku Fame MMA Reborn, zobaczymy walkę 2 na 2. Wówczas w oktagonie pojawią się Sylwester Wardęga & Wojtek Goła kontra Sebastian Fabijański & Tomasz Olejnik. Panowie w walce wieczoru zmierzą się w boksie.

Sonda
Ciekawi cię walka 2 na 2 podczas Fame MMA Reborn?