reprezentacja Polski

i

Autor: AKPA

MECZ REPREZENTACJI POLSKI

Kiedy mecz Polska - Estonia? Półfinał baraży o Euro 2024. Transmisja TV i online

2024-03-21 15:44

Biało-czerwoni wracają do gry po wielu tygodniach przerwy, a ich przeciwnikiem będzie Estonia. Podopieczni Michała Probierza będą walczyć o pozostanie w grze o Euro 2024 na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Kiedy i o której godzinie zostanie rozegrany półfinał baraży? Sprawdź gdzie oglądać transmisję spotkania Polska - Estonia.

Transmisja meczu Polska - Estonia 21.03.2024. Gdzie i o której oglądać półfinał baraży do Euro 2024? Przed kadrą Michała Probierza nie lada wyzwanie. Reprezentację biało-czerwonych czeka półfinałowe spotkanie na PGE Narodowym z Estonia. Kto wygra mecz? Tego dowiemy się już w czwartek, jednak stawka jest naprawdę ogromna. Jak dobrze wiemy, eliminacje Euro 2024 nie były udane dla naszej reprezentacji. Biało-czerwoni zajęli w swojej grupie E trzecie miejsce i niestety nie wywalczyli sobie bezpośredniego awansu na turniej, który odbędzie się w Niemczech w dniach 14 czerwca - 14 lipca. Nic straconego. Kadra Michała Probierza w kwalifikacjach do Euro 2024 uzbierała 11 punktów i teraz może awansować na niemiecki turniej za sprawą udziału w barażach. Przed nimi półfinałowe spotkanie z Estonią, która rywalizowała w grupie F. Estończycy zajęli wówczas ostatnie miejsce i uzyskali zaledwie punkt.

ZOBACZ TAKŻE: Żona Bartosza Kurka w bikini na japońskiej plaży. "Co zdjęcie to piękniejsze"

AFERA DODOWA! (WERSOW X FRIZ, ŚWIĄTECZNA PŁYTA JULII ŻUGAJ, GIBBS ZŁOTY CHŁOPAK, ROBERT LEWANDOWSKI) | Maks on Air

Godzina meczu Polska - Estonia

Kiedy i o której godzinie oglądać mecz Polska - Estonia? Biało-czerwoni zmierzą się z reprezentacją Estonii już w najbliższy czwartek 21 marca. Spotkanie w ramach półfinału baraży odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie. Początek meczu o godzinie 20.45.

Transmisja meczu Polska - Estonia: TV i ONLINE

Gdzie oglądać mecz Polska - Estonia? Transmisja spotkania będzie dostępna na żywo zarówno w telewizji, jak i w internecie. Mecz Polska - Estonia, będzie transmitowany w TV na kanale TVP1 i TVP Sport, natomiast live stream online będzie dostępny na stronie tvpsport.pl.