Move Federation - GODZINA gali. Kiedy jest Move Federation 2022?

i

Autor: screen z IG/@move.federation Move Federation - GODZINA gali. Kiedy jest Move Federation 2022?

Move Federation - GODZINA gali. Kiedy jest Move Federation 2022?

2022-11-19 19:32

O której godzinie jest Move Federation w sobotę 19 listopada? Nowa federacja wchodzi na rynek z przytupem i wiele osób wróży jej ogromny sukces. Wszystko za sprawą topowych influencerów, którzy biorą udział w projekcie, a także ze względu na coś, czego jeszcze na polskim rynku nie było! Sprawdźcie szczegóły.

Spis treści

  1. Move Federation 19.11.2022 - GODZINA

Move Federation to nowa federacja, jednak tym razem nie będzie to wydarzenie typu MMA. To nowa, polska federacja piłkarska, której właścicielem jest Wojciech Szaniawski - właściciel czterech agencji marketingowych, w tym agencji spotlight, która dba o wizerunek znanych influencerów. Pierwsza edycja Move Federation odbędzie się w sobotę 19 listopada 2022 roku w Arenie Gliwice. Zawodnicy zbiorą się w sześcioosobowe drużyny i wyjdą na boisko w kształcie elipsy, by walczyć o wygraną. Zasady Move Federation są całkiem inne niż tradycyjny mecz piłkarski, ponieważ połowa meczu trwa tylko 10 minut i nie ma podczas niej żadnych zmian, z wyjątkiem superbohaterów! O której godzinie jest Move Federationa 19 listopada 2022 roku?

Move Federation - ZASADY. O co chodzi w nowej federacji?

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Move Federation 19.11.2022 - GODZINA

O której godzinie jest Move Federation w sobotę 19 listopada? Piłkarska gala w której biorą udział topowi influencerzy i internetowi twócy, rozpoczyna się o godzinie 20:00 na Arenie Gliwice. Transmisja będzie dostępna również online, po zakupie PPV.

ZOBACZ TAKŻE: Move Federation - WYNIKI. Kto wygrał mecze 19.11.2022?

Sonda
Move Federation - czy będziesz oglądać?

Sukcesy Polaków na mundialach:

Listen to "Sukcesy Polaków na Mundialach. Gość specjalny Władysław Żmuda. SUPERSPORT +" on Spreaker.