Move Federation

i

Autor: materiały prasowe Move Federation Move Federation - ZASADY, DATA, ZAWODNICY. Kto bierze udział w Move Federation?

Move Federation 2022 - ZASADY, DATA, ZAWODNICY. Kto bierze udział w Move Federation?

Move Federation zmieni oblicze polskiej piłki nożnej? Nowopowstała organizacja budzi wielkie zainteresowanie nie tylko wśród kibiców tej dyscypliny sportu, ale również fanów topowych influencerów i pozostałych gwiazd sieci. Co to jest Move Federation? Kiedy odbędzie się gala? Garść niezbędnych informacji prezentujemy w jednym miejscu.

Spis treści

 1. Move Federation - zasady
 2. Move Federation - data
 3. Move Federation - zawodnicy

Move Federation - co to jest, kiedy się odbywa i kto weźmie udział? Odpowiedzi na te pytania interesują coraz więcej internautów, którzy dowiedzieli się o nietypowym przedsięwzięciu. Piłka nożna to bez dwóch zdań najpopularniejszy sport drużynowy na świecie, a jego zasady są znane nawet najmłodszym. Jak jednak mówi znane przysłowie, zasady są po to, żeby je łamać. Taki właśnie cel mają właściciele organizacji Move Federation, która ma przedefiniować tę dziedzinę sportu. Federacja może też stanowić konkurencję dla gal freak-fightowych MMA. W związku z tym do promowania jej zaangażowano naprawdę duże nazwiska ze świata mediów społecznościowych i YouTube'a. W roli kapitanów drużyn sprawdzą się między innymi: Natsu, Boxdel, Monika Kociołek oraz Wojtek Gola. 

Move Federation - KONFERENCJA. Kiedy jest i gdzie oglądać? [DATA, GODZINA]

Wpadki w szkołach, sztuczki na ściąganie - Ewelina pyta i nie błądzi #1

Move Federation - zasady

Zasady Move Federation nie są jeszcze dokładnie znane. Wszystkiego powinniśmy dowiedzieć się podczas pierwszej konferencji Move Federation, którą poprowadzi Krzysztof Stanowski. Organizatorzy zapowiadają liczne odstępstwa od norm przyjętych przez piłkarzy.

 1. Boisko w kształcie elipsy.
 2. Gra bez zmian - jeżeli zawodnik nie ma sił by kontynuować spotkanie, jego drużyna musi grać w osłabieniu.
 3. Zupełnie nowy sposób punktowania.
 4. Każdy Team może skorzystać z pomocy superbohatera (już niedługo dowiecie się więcej).

Move Federation - data

Kiedy odbędzie się Move Federation? Pierwsza odsłona gali odbędzie się jeszcze w tym roku, a dokładniej 19 listopada. Pierwsze w historii tej imprezy sportowej mecze zostaną rozegrane w Gliwicach, w Arenie Gliwice.

Move Federation - zawodnicy

Znamy już kapitanów pięciu drużyn. Są to:

 • Mateusz Tromba Trąbka
 • Wojtek Gola
 • Monika Kociołek
 • Natalia Natsu Karczmarczyk
 • Boxdel
Sonda
Move Federation - czy będziesz oglądać?