Reprezentacja Polski, Wojciech Szczęsny

i

Autor: AKPA

MECZ REPREZENTACJI POLSKI

Mecz Polska - Wyspy Owcze: GODZINA. O której gra reprezentacja Polski?

2023-10-12 15:34

W październiku reprezentacja Polski rozegra dwa mecze w eliminacjach mistrzostw Europy. Pierwszy z nich odbędzie się na wyjeździe w czwartek 12 października. To nie tylko kolejny mecz eliminacji Euro 2024, ale także debiut nowego selekcjonera - Michała Probierza. Sprawdź o której godzinie oglądać mecz Polska-Wyspy Owcze.

O której jest mecz Polska - Wyspy Owcze? Nad tą kwestią zastanawia się wiele osób, które nie mogą doczekać się spotkania biało-czerwonych z reprezentacją Wysp Owczych. Reprezentacja Polski w piłce nożnej cały czas chce walczyć o pomyślne przebrnięcie eliminacji Euro 2024. Jednak aby tak się stało, nasza reprezentacja musi wygrać październikowe spotkania z Wyspami Owczymi 12 października na wyjeździe i z Mołdawią 15 października na PGE Narodowym. Pierwszy mecz przeciwko reprezentacji Wysp Owczych będzie także debiutem nowego selekcjonera Michała Probierza, który zastąpił Fernando Santosa. Wiemy także, że nowy selekcjoner zamieszał trochę w składzie, ponieważ zabrakło miejsca dla uznanych nazwisk, jak Jan Bednarek, Karol Linetty, Nicola Zalewski czy Kamil Grabara. O której jest spotkanie biało-czerwonych 12 października? Godzina meczu Polska - Wyspy Owcze jest już znana. Sprawdź, by nie przegapić spotkania naszych w eliminacjach mistrzostw Europy.

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Godzina meczu Polska - Wyspy Owcze 12.10.2023

O której godzinie mecz Polska - Wyspy Owcze? Biało-czerwoni rozegrają spotkanie w czwartek 12 października. Wiemy już, że na murawie nie pojawi się Robert Lewandowski ze względu na kontuzję. Kapitan nie wystąpi na meczu z Wyspami Owczymi, ale także z Mołdawią. Gdzie i o której oglądać mecz Polska - Wyspy Owcze? Studio przed spotkaniem rozpocznie się o 19:00, natomiast transmisja meczu na żywo o godzinie 20:45. Komentatorami tego spotkania będą Jacek Laskowski oraz Marcin Żewłakow. Mecz Polska - Wyspy Owcze będzie można obejrzeć w TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji, Smart TV i od godziny 20:20 także w TVP1. 

ZOBACZ TAKŻE: Sobowtór Roberta Lewandowskiego istnieje! Ten mężczyzna wygląda jak jego brat bliźniak