Mecz Polska - Chile. TRANSMISJA TV i online. O której i gdzie obejrzeć mecz 16.11.2022?

i

Autor: AKPA Mecz Polska - Chile. TRANSMISJA TV i online. O której i gdzie obejrzeć mecz 16.11.2022?

Mecz Polska - Chile. TRANSMISJA TV i online. O której i gdzie obejrzeć mecz 16.11.2022?

2022-11-16 16:45

W środowy wieczór 16 listopada 2022 roku, Polska rozegra mecz towarzyski z Chile. Gdzie oglądać spotkanie piłkarzy w telewizji i internecie? O której godzinie rozpoczyna się mecz Polska - Chile? Kibice są niesamowicie ciekawi, jak przed mundialem w Katarze sprawdzą się podopieczni Czesława Michniewicza.

Spis treści

  1. Mecz Polska - Chile: GODZINA
  2. Mecz Polska - Chile: BILETY

Mecz Polska - Chile zostanie rozegrany tuż przed wylotem do Kataru na Mundial 2022. O której i gdzie obejrzeć spotkanie w środę 16.11.2022? Mecz Polska - Chile to ostatni test dla kadry Czesława Michniewicza, który ma szansę sprawdzić formę piłkarzy na tegoroczne Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Niestety w piątek 11 listopada operator stadionu PGE Narodowy, poinformował o tymczasowym zamknięciu obiektu ze względów bezpieczeństwa. Z tego powodu zaplanowane wcześniej spotkanie Polska - Chile, zostało przeniesione na Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka J. Piłsudskiego.

ZOBACZ TAKŻE: Skład Polski na Mundial 2022 - kto jedzie do Kataru? Kto zagra na Mistrzostwach Świata?

SuperSport - Grupy na MŚ w Katarze

Mecz Polska - Chile: GODZINA

O której godzinie jest mecz Polska - Chile w środę 16.11.2022? Spotkanie odbędzie się na Stadionie Wojska Polskiego w Warszawie o godzinie 18:00. Transmisję będzie można obejrzeć na TVP 1 i TVP Sport, a także online na tvpsport.pl. Mecz Polska - Chile skomentują Robert Podoliński i Mateusz Borek.

ZOBACZ TAKŻE: Mundial 2022 Katar - TRANSMISJA. Gdzie oglądać mecze w TV i online?

Mecz Polska - Chile: BILETY

Gdzie kupić bilety na Polska - Chile? Czy są jeszcze dostępne? Jaka jest cena? Bilety na mecz Polska - Chile są mocno poszukiwane przez kibiców piłki nożnej. Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że sprzedaż biletów na mecz towarzyski rozpoczęła się we wtorek, 15 listopada i można je zakupić przez platformę bilety.laczynaspilka.pl. Bilety nabywać można w trzech podstawowych kategoriach cenowych:

  • I - 240 zł
  • II - 180 zł
  • III  120 zł. 

Warto również wiedzieć, że poprzednio zakupione wejściówki tracą swoją ważność. Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na mecz Polska - Chile na PGE Narodowym, najpóźniej do 15 grudnia otrzymają zwrot poniesionych kosztów zakupu biletów.

WIĘCEJ O SPORCIE posłuchasz na radiosupernova.pl/podcasty

Sonda
Wybierasz się na mecz Polska - Chile?