Piłka, Bramka, Gol - konkurs z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022. Co można wygrać?

i

Autor: Radio SuperNova Piłka, Bramka, Gol - konkurs z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022. Co można wygrać?

Piłka, Bramka, Gol - konkurs z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022. Co można wygrać?

2022-11-23 11:01

Mundial 2022 zbliża się wielkimi krokami, dlatego z tej okazji mamy dla Was wspaniały konkurs! Czujesz sportowe emocje? Jeśli tak, graj z naszą reprezentacją i Radiem SuperNova! Zgłoś się do zabawy, sprawdź swoją futbolową wiedzę i wygraj wspaniałe nagrody. Szczegóły konkursu znajdziesz w dalszej części artykułu.

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 odbędą się pierwszy raz w kraju islamskim, a na dodatek jesienią. Rozpoczynają się już w niedzielę 20 listopada i potrwają do niedzieli 18 grudnia 2022 roku włącznie. Pierwszy mecz zostanie rozegrany w niedzielę 20 listopada, zaś reprezentację Polski zobaczymy na murawie po raz pierwszy we wtorek 22 listopada z Meksykiem. Biało-czerwoni zagrają także w sobotę 26 listopada przeciwko Arabii Saudyjskiej, a trzeci mecz w fazie grupowej rozegrają z Argentyną w środę 30 listopada.

Z okazji Mundialu 2022 mamy dla Was konkurs Piłka, Bramka, Gol. By zdobyć fantastyczne nagrody, w skład których wchodzi między innymi szalik, replika koszulki oraz piłka meczowa, wystarczy zgłosić swój udział przez stronę mundial2022.radiosupernova.pl odpowiadając na pytanie: Która drużyna wygra mistrzostwa i dlaczego?

Wybieramy autorów najciekawszych wypowiedzi, którzy trafiają na antenę i biorą udział w naszym konkursie. Oglądaj Mundial w Katarze i graj z nami w zabawie Piłka, bramka, gol!

Konkurs trwa od od 14 listopada 2022 od godziny 10:00 do dnia 2 grudnia 2022 roku. Regulamin dostępny jest na wyżej wymienionej stronie.

SuperSport - Grupy na MŚ w Katarze