Robert Lewandowski

i

Autor: AKPA Robert Lewandowski

Mecz Polska - Albania 2023. Kiedy i o której jest mecz? Gdzie oglądać w TV?

2023-03-27 15:50

To już pewne! Mecz reprezentacji Polski z Albanią odbędzie się na w Warszawie na PGE Narodowym. Spotkanie w ramach eliminacji Euro 2024 zostało zaplanowane na poniedziałek 27 marca. O której godzinie oglądać mecz Polska - Albania? Gdzie będzie dostępna transmisja na żywo? Sprawdźcie!

Spis treści

  1. Mecz Polska - Albania: GODZINA
  2. Mecz Polska - Albania: TRANSMIJSA
  3. Mecz Polska - Albania: SKŁAD

Koniec jakichkolwiek wątpliwości! Władze Warszawy wydały zgodę na organizację imprezy masowej i mecz Polska - Albania odbędzie się na PGE Narodowym już w poniedziałek 27 marca. O której godzinie oglądać drugi mecz Polaków w eliminacjach do Euro 2024? Spotkanie Polska - Czechy na PGE Narodowym przez dłuższy czas stało pod znakiem zapytania. Wszystko przez usterkę jednego z elementów podtrzymujących dach obiektu. W końcu wątpliwości zostały rozwiane, a zgodę na organizację imprezy masowej wydały władze Warszawy. Zgoda została wydana wyłącznie na przeprowadzenie jednej masowej imprezy sportowej, czyli meczu w ramach eliminacji UEFA Euro 2024, Polska - Albania. Co ciekawe, maksymalna liczba uczestników spotkania może wynieść maksymalnie do 57 915 osób.

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Mecz Polska - Albania: GODZINA

O której godzinie oglądać mecz Polska - Albania? Już w poniedziałek 27 marca 2023 roku odbędzie się drugi mecz do eliminacji Euro 2024. Polska zmierzy się z Albanią na Stadionie Narodowym w Warszawie, a spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.

ZOBACZ TAKŻE: Żona Dawida Kubackiego walczy o życie. Komentarze pod jej zdjęciem ściskają za serce!

Mecz Polska - Albania: TRANSMIJSA

Gdzie oglądać mecz Polska - Albania w TV i online? Transmisja spotkania dostępna będzie w TVP Sport, TVP 1 oraz Polsacie Sport Premium 1, natomiast w internecie mecz Polska - Albania będzie można obejrzeć na platformie sport.tvp.pl.

Mecz Polska - Albania: SKŁAD

Jaki jest skład reprezentacji Polski na mecz z Albanią? Oficjalnej informacji jeszcze nie znajdziemy w sieci, jednak serwis TVP Sport podał przewidywany skład meczu Polska - Albania i są to: Wojciech Szczęsny – Przemysław Frankowski, Jan Bednarek, Paweł Dawidowicz, Nicola Zalewski – Jakub Kamiński, Damian Szymański, Piotr Zieliński, Michał Skóraś – Karol Świderski, Robert Lewandowski.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zmysłowy taniec Anny Lewandowskiej rozgrzał internautów. Co za kocie ruchy!

Listen on Spreaker.
Sonda
Czy wybierasz się na mecz Polska-Albania na PGE Narodowym?