mecz

i

Autor: AKPA

Mecz Mołdawia - Polska: GODZINA. O której jest mecz 20.06.2023?

2023-06-20 20:10

We wtorek 20 czerwca na stadionie Zimbru w Kiszyniowie zostanie rozegrany eliminacyjny mecz do Mistrzostw Europy 2024. Na murawie spotkają się ze sobą piłkarze reprezentacji Polski, przeciwko zawodnikom reprezentacji Mołdawii. O której godzinie rozpoczyna się mecz? Tego widowiska nie można przegapić!

Spis treści

  1. Mecz Mołdawia - Polska o której godzinie?

Godzina meczu Mołdawia - Polska 2023 zastanawia wiele osób. O której jest mecz 20 czerwca? Jaki jest skład na meczu Mołdawia - Polska? Wtorek 20 czerwca jest wyjątkowo ważną datą w kalendarzu naszej reprezentacji. Właśnie wtedy na stadionie Zimbru w Kiszyniowie rozegrają ważny wyjazdowy mecz z Mołdawią. Polacy powalczą o punkty w 3. kolejce eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. Jak zapowiedział trener reprezentacji Polski - Fernando Santos, mecz wyjazdowy z Mołdawią będzie zupełnie inny od rywalizacji z Niemcami, ponieważ jest to drużyna, która dobrze się broni i skutecznie zamyka przestrzeń. Zdaniem Santosa, reprezentacja nie może pozwolić na kontry i musi być mocno skoncentrowana podczas wtorkowego spotkania z Mołdawią.

ZOBACZ TAKŻE: Żona Bartosza Kurka to prawdziwa petarda. Od 30-latki ciężko oderwać wzrok!

MaRina o byciu mamą, The Voice Kids i własnym reality-show! Będzie jak Doda?

Mecz Mołdawia - Polska o której godzinie?

O której mecz Mołdawia - Polska we wtorek 20 czerwca? Spotkanie biało-czerwonych z reprezentacją Mołdawii rozpocznie się o godzinie 20:45, a mecz skomentują Mateusz Borek oraz Robert Podoliński. Mecz będzie można obejrzeć na żywo na antenie TVP1 i TVP Sport. Wcześniej na widzów czekać będzie przedmeczowe studio.

ZOBACZ TAKŻE: Igrzyska Europejskie 2023 - dyscypliny. W programie aż 29 dyscyplin sportowych