Loteria Fame MMA 18 GTR - ZASADY, CENA. Do wygrania auto za MILION!

i

Autor: AKPA, IG/famemmatv Loteria Fame MMA 18 GTR - ZASADY, CENA. Do wygrania auto za MILION!

Loteria Fame MMA 18 GTR - ZASADY, CENA. Do wygrania auto za MILION!

2023-05-21 12:28

To dzieje się na naszych oczach! Budda wspólnie z organizacją Fame MMA na 18. gali organizowanej w łódzkiej Atlas Arenie, wybiorą szczęśliwca do którego trafi auto za milion złotych! To największa loteria motoryzacyjna w Polsce, dlatego warto sprawdzić szczegóły jej przebiegu.

Loteria Fame MMA GTR ciekawi wiele osób. Jakie są zasady? Jak wygrać auto za milion od Buddy i Fame? Wiemy jak zbliżyć się do wygranej! Najbliższa gala FAME MMA 18 odbędzie się już w sobotni wieczór 20 maja w Łodzi na Atlas Arenie. W main evencie zobaczymy ponownie Amadeusza Roślika, który nie boi się wyzwań i tego wieczoru ma stoczyć dwie walki. Zawodnik zmierzy się z Kacprem Błońskim oraz Marcinem Dubielem i można domyślać się, że będą to emocjonujące starcia, tym bardziej, że Roślik będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po przegranej z Kamilem "Szczurkiem" Łaszczykiem. Oprócz gorącej karty walk Fame MMA 18 na wszystkich czeka także loteria, której stawką jest Nissan GTR R35 warty ponad milion złotych! Jakie są zasady loterii Fame i Buddy?

Czy Polacy są szczęśliwi w swoim kraju? SZOK!!! #EwelinaPyta

Loteria Fame MMA 18 - WSZYSTKIE NAGRODY

Jakie są nagrody w loterii Fame MMA 18? Okazuje się, że jest ich aż dwanaście! Nagrody w loterii Fame X GT-R UNTOLD STANDARD to:

 • Nissan GTR by Budda od Fame MMA o wartości przeszło 1,3 miliona złotych! 
 • 50 tys. zł (oraz opłacony podatek, razem ,55,556zł)
 • 25 tys. zł (oraz opłacony podatek, razem 27,778zł)
 • 2 razy zaproszenie Elite (w formie vouchera) dla 2 osób na wyjątkową galę jubileuszową Fame MMA 20 (wartość 9500 zł oraz 1056 zł na pokrycie podatku - nagrodę można zamienić na gotówkę) 
 • 2 razy zaproszenie Ultra Exclusive dla 2 osób na wyjątkową galę jubileuszową Fame MMA 20 (Wartość 6500 zł, oraz 722 zł na pokrycie podatku)
 • 2 razy zaproszenie Exclusive dla 2 osób na wyjątkową galę jubileuszową Fame MMA 20 (Wartość 4000 zł, oraz 444 zł na pokrycie podatku)
 • 3 konsole Konsola Sony PlayStation 5 z dwoma padami oraz grą God of War: Ragnarok (wartość 330 zł oraz nagroda finansowa 367 zł na pokrycie podatku)

ZOBACZ TAKŻE: Fame MMA 18 - GODZINA. O której jest Fame MMA 20 maja?

Loteria Fame MMA 18 - CENA

Ile kosztuje loteria Fame MMA 18? Wiele osób zastanawia się ile kosztuje los na loterii Fame MMA. To żadna tajemnica. Cennik pakietów na loterii Fame MMA wygląda następująco:

 • 1 los = 39 zł

 • 3 losy = 79 zł

 • 6 losów = 139 zł

 • 10 losów = 199 zł

Loteria Fame MMA 18 - ZASADY

Jakie są zasady loterii Fame MMA 18? Co zrobić by wygrać samochód warty milion złotych? Aby wziąć udział w losowaniu należy wejść na stronę www.famegtr.pl gdzie można dokonać zakupu losów, co równa się z wzięciem udziału w zabawie. Należy podać swój numer telefonu i wybrać jeden z czterech pakietów - 1 los, 3 losy, 6 losów i 10 losów. Cały regulamin znajdziesz na stronie internetowej, którą podaliśmy wyżej. Warto również wiedzieć, że nagrody dodatkowe będą wydawane w godzinach 17-21, a o godzinie 21:10 będzie losowanie samochodu Nissana GTR R35, wartym ponad milion złotych!

Listen on Spreaker.
Sonda
Weźmiesz udział w loterii Fame MMA?