Lexy Chaplin i Sławomir Peszko otworzyli Clout MMA! Kiedy i gdzie pierwsza gala?

i

Autor: Clout MMA Lexy Chaplin i Sławomir Peszko otworzyli Clout MMA! Kiedy i gdzie pierwsza gala?

FREAK-FIGHTY

Lexy Chaplin i Sławomir Peszko otworzyli Clout MMA! Kiedy i gdzie pierwsza gala?

2023-06-07 15:24

CLOUT MMA to zupełnie nowa odsłona polskich freak-fightów! Czas napisać kolejną kartę historii internetu. Niepokonana od długiego czasu czołowa influencerka Lexy Chaplin łączy siły z byłym reprezentantem Polski, uczestnikiem mistrzostw Europy i mistrzostw świata w piłce nożnej, Sławomirem Peszką w elektryzującym projekcie. Ten duet poprowadzi nową freak-fightową organizację CLOUT MMA!

Spis treści

  1. Clout MMA 2023 - kiedy i gdzie?
  2. Clout MMA 2023 - karta walk

Clout MMA 2023: Lexy Chaplin jest czołową polską inlufencerką, która pokazała już kilkukrotnie, że znakomicie odnajduje się w klatce. Nieustępliwość i zadziorny charakter pokazywała już w oktagonie. Lexy wielokrotnie pisała historię polskiego internetu. Teraz jest gotowa zrobić to kolejny raz! Wojowniczka wyznacza szlaki, zostając pierwszą w Polsce ambasadorką freak-fightowej organizacji. Girls Power? Nie tylko w oktagonie! "Dwa lata temu sport kompletnie odmienił moje życie. Dzisiaj nie wyobrażam sobie, żebym przestała trenować MMA. Gdy pojawił się pomysł, żebym została współwłaścicielką i ambasadorką Clout MMA od razu wiedziałam, że muszę wykorzystać tę szansę. Cieszę się, że będę mogła współtworzyć taką organizację", mówi Lexy Chaplin.

Fame MMA 19 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 19?

TikTok SE Sport: MAMED KHALIDOV SZCZERZE o Mariuszu Pudzianowskim: Dajcie mu spokój...

Clout MMA 2023 - kiedy i gdzie?

U boku Lexy Chaplin na galach CLOUT MMA zasiądzie były reprezentant Polski Sławomir Peszko. 44-krotnyreprezentant Polski wybiegał na boiska na całym świecie. Zjadł zęby na grze nie tylko z Orłem napiersi, ale także w klubach z Niemiec czy Wielkiej Brytanii. Peszkin wchodzi do świata freakfightów z przytupem jako drugi z ambasadorów CLOUT MMA. Jedno jest pewne, będzie się działo! "Zakończenie piłkarskiej kariery było nieuniknione. Coś się skończyło, ale coś się zaczyna! Wchodzę w projekt CLOUT MMA nie na 40 procent, ale na 100! Wiecie, że lubię dobrą zabawę i nie będzie nudy. Obiecuję Wam! Będzie grubo i będzie się działo", zapowiada Sławomir Peszko.

Fame MMA 19 - kiedy jest, gdzie i kto walczy? [DATA, MIEJSCE, KARTA WALK]

Karta walk Clout MMA niedługo będzie ujawniona. Tak samo jak data premierowego wydarzenia CLOUT MMA 1. Jak zapowiadają pomysłodawcy "Organizacja przeciera szlaki innym! Pojawimy się w miejscu nieodkrytym jeszcze przez polskie freak-fighty. Inauguracyjna gala odbędzie się jeszcze tego lata."

Clout MMA 2023 - karta walk

Kogo zobaczycie na gali CLOUT MMA 1? Damy wam znać na ESKA.pl, a oprócz tego dowiedziecie się z @CLOUTMMA w mediach społecznościowych. Nie możecie tego przegapić.

Listen on Spreaker. Źródło: Lexy Chaplin i Sławomir Peszko otworzyli Clout MMA! Kiedy i gdzie pierwsza gala?