boks, transmisja

i

Autor: pixabay.com zdjęcie poglądowe

KSW 82 - TRANSMISJA za darmo. Gdzie oglądać KSW 82 w sobotę 13 maja?

2023-05-12 20:03

KSW 82 już w najbliższą sobotę 13 maja. W walce wieczoru dojdzie do konfrontacji czołowych zawodników kategorii półśredniej - Briana Hooia z Andrzejem Grzebykiem. O której godzinie zaczyna się sportowa gala? Gdzie oglądać KSW 82 w TV i online. Sprawdźcie.

KSW 82 - TRANSMISJA w TV i online. Gdzie i o której godzinie oglądać KSW 82? Już w sobotę 13 maja w warszawskim studiu ATM odbędzie się kolejna gala sportowego wydarzenia. Mowa o KSW 82, gdzie nie zabraknie emocji i wrażeń. Podczas sobotniej gali dojdzie do boju zawodników, którzy słyną z kończenia pojedynków przed czasem. W walce wieczoru widzowie zobaczą Briana Hooi, czyli zawodnika numer trzy wśród najlepszych fighterów wagi półśredniej KSW. Mężczyzna zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem, numerem cztery tego zestawienia. Oprócz tego pojedynku karta walk KSW 82 jest naprawdę bogata. Gdzie i o której godzinie oglądać galę KSW 82 w sobotę 13 maja? Czy jest dostępna darmowa transmisja KSW 82? Odpowiadamy!

Czy Polacy ufają politykom? #EwelinaPyta

KSW 82 - TRANSMISJA [GODZINA]

Gdzie i o której godzinie oglądać KSW 82? Kibice sportowej gali będą mogli oglądać wydarzenie za pośrednictwem KSW TV i dzięki platformie Viaplay. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 13 maja, a początek zaplanowano na godzinę 19:00.

KSW 82 - PPV cena

Ile kosztuje PPV na KSW 82? Cena dostępu do transmisji interesuje wiele osób i nie jest żadną tajemnicą. PPV na KSW 82 kosztuje 34 złote. Warto jednak wiedzieć, że jest to cena w ramach regularnej subskrypcji Viaplay Total. Jej miesięczny koszt wynosi właśnie 34 złote, a w pakiecie użytkownik dostaje możliwości oglądania różnych seriali, filmów jak również transmisji z innych wydarzeń sportowych. Warto wiedzieć, że transmisję z gali KSW 82 będzie można oglądać w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Holandii, Estonii, na Litwie i na Łotwie. We wszystkich innych krajach, poza wymienionymi transmisję z KSW 82 można oglądać w serwisie KSWTV.COM.

ZOBACZ TAKŻE: KSW 82 - KARTA WALK, ZAWODNICY, KOLEJNOŚĆ WALK. Kto walczy 13 maja?

KSW 82 - stream za darmo

Czy jest free stream KSW 82? Gdzie oglądać KSW 82 za darmo? Legalnie galę z warszawskiego Studia ATM można obejrzeć tylko na miejscu, lub za pośrednictwem Viaplay.

Sonda
Jesteś fanem KSW?