High League

i

Autor: screen z Instagram/highleague_official

Konferencja High League 7 - kiedy i o któej godzinie? Kto walczy na High League 7?

2023-05-24 19:19

Pierwsza konferencja High League 7 zbliża się wielkimi krokami. Podczas jej trwania poznamy uczestników zbliżającej się gali, którzy wymienią się zdaniami. Nie zabraknie emocji i wrażeń, jak to przy tego typu konferencjach bywa. Kiedy i o której godzinie oglądać online konferencję High League 7? Data i godzina wydarzenia jest już znana!

Gala HIGH League 7: Grand Prix zbliża się wielkimi krokami. Kogo zobaczymy w oktagonie? Kto walczy na High League 7? Wiemy już, że w oktagonie zmierzą się między innymi Jacek Murański, Kubańczyk, Marcin Najman, Alberto Blackboy, Szalony Reporter, czy też Super Mario. Zanim jednak dojdzie do oficjalnej gali High League 7, która zaplanowana jest na 17 czerwca, na wszystkich czeka emocjonująca konferencja podczas której poznamy kartę walk. Przypomnijmy, że najbliższa gala Malika Montany odbędzie się ww TAURON Arenie Kraków. Kiedy jest pierwsza konferencja High League 7? Gdzie oglądać transmisję na żywo?

ZOBACZ TAKŻE: Jakie wykształcenie ma Marcin Najman? Będziecie w szoku!

SKOLIM – szybki trening przed MMA

High League 7 - 1 KONFERENCJA [DATA, GODZINA]

Kiedy i o której godzinie jest pierwsza konferencja High League 7? Takie pytanie rodzi się w głowie niejednej osoby. Transmisja online, odbędzie się w środę 24 maja o godzinie 20:00. Okazuje się, że podczas panelu na wszystkich widzów i fanów sportowej gali, czekają trzy mocne panele i duże zmiany!

Listen on Spreaker.
Sonda
Fame MMA, High League, Prime MMA - która federacja jest najlepsza?