Konferencja Fame MMA 18 - DATA, GODZINA. Gdzie i o której oglądać konferencje Fame MMA?

i

Autor: screen z Instagram/@famemmatv Konferencja Fame MMA 18 - DATA, GODZINA. Gdzie i o której oglądać konferencje Fame MMA?

Konferencja Fame MMA 18 - DATA, GODZINA. Gdzie i o której oglądać konferencje Fame MMA?

2023-04-12 17:53

Pierwsza konferencja Fame MMA 18 to nie tylko emocje, ale także dawka wielu ciekawostek na temat nadchodzącej gali. Podczas jej trwania poznamy pełną kartę walk, a także konflikty zawodników, które rozwiążą w oktagonie już 20 maja 2023 roku. Gdzie i o której oglądać konferencję Fame MMA 18? Data i godzina jest już znana!

Spis treści

  1. Konferencja Fame MMA 18 - GODZINA, DATA
  2. Konferencja Fame MMA 18 - TRANSMISJA

Pierwsza konferencja Fame MMA 18 to wydarzenie, na które czeka każdy fan federacji. O której godzinie oglądać na żywo konferencję? Co będzie się działo? Włodarze federacji powoli ujawniają kartę walk Fame MMA 18. Wiemy już, że w main evencie zobaczymy Marcina Dubiela przeciwko Amadeuszowi 'Ferrari' Roślikowi, a także Kacpra Błońskiego z Ferrarim. Double Main Event odbędzie się na zasadach MMA i już wiele osób, nie może doczekać się tych pojedynków. Podczas pierwszej konferencji Fame MMA 18 poznamy pełną kartę walk, a także prezentację zawodników i ich konflikty, które już 20 maja 2023 w łódzkiej Atlas Arenie wyjaśnią sobie na żywo, twarzą twarz w oktagonie. Kiedy i o której godzinie jest konferencja? Gdzie oglądać konferencję Fame MMA 18 na żywo za darmo?

SKOLIM – szybki trening przed MMA

Konferencja Fame MMA 18 - GODZINA, DATA

Kiedy i o której godzinie jest pierwsza konferencja Fame MMA 18? To żadna tajemnica! Pierwsza konferencja Fame MMA 18 odbędzie się już w najbliższą środę 12 kwietnia 2023 roku o godzinie 20:00. Prowadzącym konferencję został Tomasz 'Gimper' Działowy. Przed nim kolejne wyzwanie - tym razem nie w oktagonie, lecz na fotelu prowadzącego, gdzie będzie musiał ogarnąć aż 19 zawodników na 3 panelach konferencyjnych. Konferencję Fame MMA 18 Gimper poprowadzi wraz z Hubertem Mściwujewskim.

ZOBACZ TAKŻE: Fame MMA 18 - KARTA WALK. Kto walczy na Fame MMA 20 maja 2023?

Konferencja Fame MMA 18 - TRANSMISJA

Gdzie oglądać konferencję Fame MMA 18? Pierwsza konferencja prasowa 18. gali Fame MMA będzie dostępna za darmo na oficjalnym kanale YouTube federacji. Konferencja będzie transmitowana na żywo, jednak będzie później zapisana, dlatego bez problemu będzie można obejrzeć ją ponownie.

Listen on Spreaker.
Sonda
Fame MMA 18 - czy będziesz oglądać?
Listen on Spreaker.