Fame MMA

i

Autor: screen z YouTube/Fame MMA

WYDARZENIA

Konferencja Fame Friday Arena 2023 - godzina. O której i gdzie oglądać pierwszą konferencję?

2023-07-17 10:41

Pierwsza i jedyna konferencja Fame Friday Arena 2023 odbędzie się już w poniedziałek 17 lipca. To właśnie wtedy widzowie poznają zawodników i dowiedzą się, które zestawienia będą naprawdę gorące. Sprawdź gdzie i o której, oglądać konferencję Fame Friday Arena #1.

Spis treści

  1. Konferencja Fame Friday Arena - GODZINA
  2. Konferencja Fame Friday Arena - TRANSMISJA
  3. Konferencja Fame Friday Arena - BILETY

Pierwsza konferencja Fame Friday Arena już 17 lipca. O której godzinie się rozpoczyna? Gdzie kupić bilety? Na sportowym rynku pojawiła się nowość, a mowa o Fame Friady Arena. Tym razem organizatorzy gali Fame chcą wyjść naprzeciw oczekiwaniom fanów i organizują eventy na mniejszych obiektach. Teraz wydarzenia odbędą się we Wrocławiu, Warszawie, Szczecinie, Płocku, Bydgoszczy i w wielu innych miastach! Pierwsza gala sportowego wydarzenia odbędzie się w piątek 21 lipca 2023 roku we Wrocławiu na Hali Stulecia. Karta walk Fame Friday Arena jest już znana, a swoje rękawice skrzyżuje wielu zawodników, których widzowie z pewnością kojarzą z innych wydarzeń freakfightowych. Łącznie na gali odbędzie się dziesięć starć zawodników, w tym dwa co-main eventy i jedna walka wieczoru.

SKOLIM – szybki trening przed MMA

Konferencja Fame Friday Arena - GODZINA

O której godzinie jest konferencja Fame Friday Arena? Pierwsza i jedyna konferencja odbędzie się już w poniedziałek 17 lipca 2023 roku o godzinie 20:00.

Konferencja Fame Friday Arena - TRANSMISJA

Gdzie oglądać konferencję Fame Friday Arena #1? Wydarzenie będzie można obejrzeć na żywo we Wrocławiu lub online za pośrednictwem kanału YouTube - Fame MMA. Transmisja konferencji będzie emitowana na żywo i jest oczywiście darmowa.

ZOBACZ TAKŻE: Fame Friday Arena 2023 - KARTA WALK. Kto walczy 21 lipca?

Konferencja Fame Friday Arena - BILETY

Po ile są bilety na konferencję Fame Friday Arena 1? Mamy dla Was dobrą wiadomość. Wejściówki na pierwszą i jedyną konferencję Fame Friday Arena są bezpłatne, jednak ich limit na osobę to cztery wejściówki. Bilety są personalizowane i oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdej osoby zostanie wydrukowane na bilecie, a te będą sprawdzane przy wejściu na konferencję, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

Sonda
Fame Friday Arena - jak ci się podoba ten pomysł