Konferencja Clout MMA 1. Kiedy i o której godzinie?

i

Autor: materiały prasowe

CLOUT MMA

Konferencja Clout MMA 1. Kiedy i o której godzinie?

2023-07-12 19:33

Emocje przed Clout MMA 1 rosną! Czas, by dać im upust po raz pierwszy podczas pierwszej konferencji prasowej z udziałem zawodników. Uczestnicy nowej federacji staną pierwszy raz w słowne szranki i spojrzą sobie głęboko w oczy! Nie możecie tego przegapić.

Wielkimi krokami zbliża się pierwsza gala organizacji Clout MMA. Zanim jednak do tego dojdzie zawodnicy będą mieli kilka okazji, by powiedzieć sobie prosto w oczy, co leży im na sercu. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich zainteresowanych konferencję, jakiej nie było jeszcze w polskim świecie freak-fightów. Już niebawem w Warszawie uczestnicy Clout MMA 1 staną pierwszy raz w słowne szranki i spojrzą sobie głęboko w oczy. Pierwszy raz w szermierce na słowa podczas konferencji przed CLOUT MMA 1 zmierzą się "Ojciec Chrzestny Polskich Freak-Fightów" Marcin Najman i były pretendent do pasa mistrza świata organizacji WBC Andrzej Fonfara. W innym pojedynku doświadczony w walkach na gołe pięści Denis Labryga zawalczy w starciu w formule K-1 z Dawidem "Crazy" Załęcki.

Polacy o polskich gwiazdach i influencerach #EwelinaPyta

Pierwsza konferencja Clout MMA - DATA, GODZINA

Kiedy i o której godzinie jest pierwsza konferencja Clout MMA? Już 12 lipca 2023 roku o godzinie 20:00 w Studiu Polsatu na ulicy Łubinowej 4A w Warszawie uczestnicy federacji staną przed sobą pierwszy raz i twarzą w twarz będą mogli powiedzieć sobie co leży im na sercu.

Pierwsza konferencja Clout MMA - BILETY

Na platformie GoingApp.pl wystartowała sprzedaż biletów na pierwszą konferencję przed galą CLOUT MMA. Ceny wejściówek zaczynają się od 29,99 złotych. Początek konferencji 12 lipca o godzinie 20:00.

Sonda
Czy CLOUT MMA podbije scenę freak-fightów w Polsce?