Jakub Rzeźniczak / Paulina Rzeźniczak

i

Autor: AKPA

POLSKIE GWIAZDY

Jakub Rzeźniczak ZOSTAŁ OJCEM! Zdradził imię dziecka i pokazał zdjęcie

2024-02-18 13:29

Jakub Rzeźniczak i jego żona Paulina przekazali radosne wieści. Para pochwaliła się zdjęciem swojego nowonarodzonego dziecka w mediach społecznościowych. Gratulacje posypały się praktycznie z każdej strony. Jest nawet zdjęcie!

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie nie spieszyli się, by poinformować świat o tym, że będą mieli dziecko. Zakochani dopiero na jesieni 2023 roku wyjawili, że spodziewają się nowego członka rodziny. Chwalili się wtedy wspólnymi fotografiami, na którym mogliśmy zobaczyć ich, m.in. w czapce z napisem "mama" i "tata". Niedługo później w sieci pojawiła się informacja na temat płci dziecka i że ich nadchodząca pociecha będzie córeczką.

Te Polki rozkochały w sobie światowe gwiazdy! Piękności, dla których głowę stracili popularni na całym świecie celebryci

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie ZOSTALI RODZICAMI

Znany sportowiec opublikował na swoim Instagramie zdjęcie nowonarodzonego dziecka. Możemy zobaczyć na zdjęciu kawałek jego główki oraz dłonie samych rodziców. Jakub Rzeźniczak zdradził w opisie pod fotografią również imię córeczki. "Antoninka" - napisał krótko, dodając niżej datę narodzin. Poniżej udostępniamy cały post.

Antoninka - 10.02.2024 r." - czytamy pod postem na Instagramie

Jakub Rzeźniczak / zdjęcie córki

i

Autor: Screen z Instagram.com/jakubrzezniczak25
Źródło: Jakub Rzeźniczak ZOSTAŁ OJCEM! Zdradził imię dziecka i pokazał zdjęcie