fame mma

i

Autor: screen z YouTube/Fame MMA

FAME MMA

PPV na Fame MMA Reborn. Ile kosztuje transmisja na której zawalczy Adam Security?

2023-12-09 19:46

Już w sobotę 9 grudnia, odbędzie się nowa odsłona gali federacji Fame. Mowa oczywiście o "odrodzeniu", czyli Fame MMA Reborn, gdzie widzowie będą mieli okazję zobaczyć nowych uczestników. Aby obejrzeć galę należy jednak wkupić dostęp do transmisji online. Ile kosztuje PPV na Fame MMA Reborn i gdzie można go kupić? Czy będą pokazane pojedynki za darmo? Sprawdźcie szczegóły.

Cena PPV na Fame MMA Reborn ciekawi wiele osób. Ile kosztuje i gdzie wykupić dostęp do transmisji online na żywo? Już w sobotę 9 grudnia w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się Fame MMA Reborn. Po dwóch latach do okrągłej klatki powraca Sylwester Wardęga, który w walce wieczoru nie wystąpi sam. Main event zaoferuje widzom niebanalną rozrywkę, czyli walkę 2 na 2. Sylwester Wardęga i Wojtek Gola zmierzą się z Sebastianem Fabijańskim i Tomkiem Olejnikiem. Ku zaskoczeniu wszystkich w oktagonie pojawi się także debiutant, gwiazda TikToka. Mowa o "Adamie Security", który mieszka na Węgrzech, lecz rozkochał w sobie internautów w Polsce. Gdzie oglądać Fame MMA Reborn? Czy będzie dostępny stream za darmo? Odpowiadamy.

Najlepszy prezent od świętego Mikołaja to... #EwelinaPyta

PPV Fame MMA Reborn  - CENA, GDZIE KUPIĆ

Gdzie kupić PPV na Fame MM Reborn? Transmisję sobotniego wydarzenia będzie można obejrzeć tylko za pośrednictwem transmisji PPV, którą można zakupić w dwóch wariantach. Po zalogowaniu się na stronie famemma.tv mamy do wyboru tańszą i droższą wersję. Ta pierwsza kosztuje 39,99 złotych i zapewnia dostęp live do transmisji gali w jakości 720p przed 48 godzin po wydarzeniu. Za droższy pakiet PPV należy zapłacić 44,99 złotych, który oferuje widzom dostęp live w jakości 1080p, a także dostęp w jakości 1080p przez 168 godzin po wydarzeniu.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Kim jest Adam "Security" z TikToka? Stał się gwiazdą w Polsce, a teraz zawalczy na Fame MMA Reborn

Fame MMA Reborn za darmo - gdzie oglądać?

Czy jest Fame MMA Reborn za darmo? Wszelkie nielegalne streamy mogą być blokowane, dlatego aby obejrzeć galę należy wykupić do niej dostęp PPV. Fame MMA Reborn za darmo obejrzeć można jedynie na początku wydarzenia na oficjalnym kanale YouTube federacji Fame, kiedy to będą pokazane dwie pierwsze walki za free.