Iga Świątek 2 runda Australian Open 2023. Kiedy i o której mecz Iga Świątek - Camila Osorio?

i

Autor: AKPA Iga Świątek 2 runda Australian Open 2023. Kiedy i o której mecz Iga Świątek - Camila Osorio?

Iga Świątek 2 runda Australian Open 2023. Kiedy i o której mecz Iga Świątek - Camila Osorio?

2023-01-17 13:47

Iga Świątek zmierzy się z Camilą Osorio w drugiej rundzie Australian Open 2023. Kiedy i o której godzinie oglądać mecz? Gdzie będzie transmitowane spotkanie Świątek - Osorio? Tego nie można przegapić! Polka jest największą faworytką tegorocznego Australian Open.

Australian Open 2023 - kiedy gra Iga Świątek i Camila Osorio? Od 42 tygodni Polka jest liderką światowego rankingu i wiele osób uważa ją za największą faworytkę tegorocznego Australian Open. W pierwszej rundzie Świątek pokonała Jule Niemeier 6:4, 7:5 i chociaż wszystko rozstrzygnęło się w dwóch setach, nie było to łatwe spotkanie dla naszej tenisistki. W wywiadach podkreślała, że stresowała się, a po meczu nie było w niej radości, lecz jedynie zadowolenie, że udało jej się przetrwać a korcie. W drugiej rundzie Australian Open, Iga Świątek zmierzy się z 21-letnią Camila Osorio, która zajmuje 86. pozycję w rankingu WTA i pokonała Węgierkę Pannę Udvardy 6:4, 6:1. Warto również wiedzieć, że dla Świątek i Osorio będzie to pierwsze bezpośrednie spotkanie w historii. Kiedy i o której oglądać drugą rundę Australian Open? Gdzie obejrzeć mecz Igi Świątek?

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Mecz Iga Świątek - Camila Osorio [DATA, GODZINA]

Kiedy i o której godzinie gra Iga Świątek z Camilą Osorio? Data i godzina tego spotkania interesuje wiele osób. Mecz Świątek - Osorio zostanie rozegrany w nocy z wtorku na środę (17/18 stycznia) na Rod Laver Arena. Początek spotkania o godzinie 01:00 czasu polskiego.

ZOBACZ TAKŻE: WOŚP 2023 - aukcje gwiazd. Cena rakiety Igi Świątek zwala z nóg!

Mecz Iga Świątek - Camila Osorio [TRANSMISJA]

Gdzie oglądać mecz Iga Świątek - Camila Osorio? Spotkanie Polki z Kolumbijką będzie można obejrzeć na żywo antenie Eurosport 1, a także bez przerw reklamowych w Eurosport Extra w Playerze.

Listen to "Lider Kubacki. Świątek w formie. Polacy wygrywają Dakar. SuperSport." on Spreaker.
Sonda
Czy Iga Świątek wygra Australian Open 2023?