HIGH League 6 konferencja - GODZINA. O której jest pierwsza konferencja 27 lutego?

i

Autor: screen z YouTube/HIGH League HIGH League 6 konferencja - GODZINA. O której jest pierwsza konferencja 27 lutego?

HIGH League 6 konferencja - GODZINA. O której jest pierwsza konferencja 27 lutego?

2023-02-27 17:14

Pierwsza konferencja HIGH League to nie tylko emocje, ale także dawka wielu ciekawostek na temat nadchodzącej gali. W poniedziałek 27 lutego poznamy pełną kartę walk, a także konflikty, które dzielą zawodników. Gdzie i o której oglądać konferencję HIGH League? To warto wiedzieć!

Pierwsza konferencja HIGH League 6 to wydarzenie, na które czeka każdy fan federacji. O której godzinie oglądać na żywo konferencję? W poniedziałek 27 lutego 2023 roku podczas wydarzenia poznamy pełną kartę walk. Jak wiadomo na najbliższej, w sumie już szóstej gali HIGH League zobaczymy starcie Lexy Chaplin - Paulina Hornik. Nie obędzie się także bez pojedynku Marcina Dubiela z Jarosławem Jarząbkowskim, znanym wszystkim jako "Pashabiceps". Federacja ujawniła także, że widzowie podczas HIGH League 6 zobaczą w oktagonie Denisa Załęckiego, który stanie oko w oko z Pawłem Tyburskim.

ZOBACZ TAKŻE: Smutna scena pod domem Mateusza Murańskiego. Rodzice zmarłego 29-latka byli na miejscu

Skolim wpadł do Radia SuperNova z ... kurą / wejście antenowe

Konferencja HIGH League 6 - GODZINA, DATA

Pierwsza konferencja HIGH League 6 została przesunięta ze względu na tragiczną wiadomość, która obiegła media 8 lutego. Właśnie tego ranka w swoim domu zmarł 28-letni Mateusz Murański - znany zawodnik fight-freakowych federacji, a także aktor serialu Lombard. Życie pod zastaw. W związku z tym konferencja została przełożona na 27 lutego 2023 roku. Start wydarzenia o godzinie 20:00.

ZOBACZ TAKŻE: Czy walka Murański - Najman się odbędzie? Co z galą High League 6 po śmierci młodego "Murana"?

Konferencja HIGH League 6 - TRANSMISJA

Gdzie oglądać pierwszą konferencję HIGH League 6? Transmisja na żywo będzie dostępna jak zawsze na oficjalnym kanale YouTube federacji. Relację z wydarzenia będzie można również śledzić na Instagramie HIGH League.

Listen on Spreaker.
Sonda
High League 6: Kto wygra walkę Dubiel - pashaBiceps?