Reprezentacja Polski, Wojciech Szczęsny

i

Autor: AKPA

MECZ REPREZENTACJI POLSKI

Godzina meczu Polska - Czechy. O której jest mecz na PGE Narodowym?

2023-11-17 14:58

W piątek 17 listopada PGE Narodowy wypełni się po brzegi. Kibicie przyjdą oglądać ostatnie spotkanie biało-czerwonych w fazie grupowej eliminacji do mistrzostw Europy 2024. Transmisja jak zawsze będzie dostępna w telewizji i online. Sprawdź o której grają nasi z reprezentacją Czech. Tego nie można przegapić!

Godzina meczu Polska - Czechy ciekawi wiele osób. Nic dziwnego, w końcu to bardzo wyczekiwane spotkanie, a zarazem ostatni mecz biało-czerwonych w fazie grupowej eliminacji do mistrzostw Europy 2024. Nasza reprezentacja nie ma przed sobą łatwego zadania. Piłkarze pod wodzem nowego trenera Michała Probierza, ponownie zmierzą się z Czechami, z którymi w marcu tego roku przegraliśmy 1:3. Czy sytuacja się powtórzy? Wierni kibice mocno trzymają kciuki i liczą na dobrą grę biało-czerwonych na murawie PGE Narodowego w Warszawie. Niestety w kwestii bezpośredniego awansu nasza drużyna nie jest zależna od siebie. Nie dość, że musimy wygrać ten mecz, to jeszcze później Czesi nie mogą wygrać z Mołdawią. Gdzie i kiedy oglądać mecz Polska - Czechy? Odpowiadamy.

WAGS cała prawda o kobietach piłkarzy - Jessica Ziółek

Mecz Polska - Czechy 17.11.2023: GODZINA

O której jest mecz Polska - Czechy? Godzina jest już znana. Ostatnie spotkanie biało-czerwonych w fazie grupowej eliminacji do mistrzostw Europy 2024 odbędzie się w piątek 17 listopada 2023 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Start meczu Polska-Czechy już o godzinie 20:45. Transmisja na żywo będzie dostępna w TVP Sport, TVP2, Polsat Sport Premium 1, a także online na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport, Smart TV oraz HbbTV. 

ZOBACZ TAKŻE: Wojciech Szczęsny ma dwa razy droższą kurtkę od Roberta Lewandowskiego. Cena szokuje!

Sonda
Polska - Ukraina: kto wygra mecz?