tv, telewizor

i

Autor: pixabay.com

TRANSMISJA

Godzina Clout MMA 1. O której jest pierwsza walka?

2023-08-05 19:55

Karta walk Clout MMA 1 przepełniona jest emocjonującymi walkami, dlatego nikt z zainteresowanych nie chce przegapić żadnego pojedynku. Sprawdź o której zaczyna się Clout MMA w sobotę 5 sierpnia i kiedy należy spodziewać się pierwszego starcia zawodników w oktagonie.

Godzina Clout MMA 1 interesuje wiele osób. W końcu z niecierpliwością czekają na debiutancką galę i nie chcą przegapić żadnego starcia. O której pierwsza walka Clout MMA 1? Odpowiadamy! Przed nami premierowe wydarzenie, a mianowicie pierwsza i zarazem debiutancka edycja gali Clout MMA, której twarzą jest Lexy Chaplin i Sławomir Peszko. Już w sobotę 5 sierpnia w oktagonie na warszawskim Torwarze, widzowie będą mieli okazję zobaczyć dwanaście pojedynków. Karta walk Clout MMA 1 jest już znana i zobaczymy w niej między innymi starcie Nikity i Najlepszej Polskiej Dziennikarki, a także starcie Tomasz Hajto kontra Zbigniew Bartman. W main-evencie zawalczą natomiast Marcin Najman i Andrzej Fonfara.

ZOBACZ TAKŻE: Clout MMA 1 - PPV CENA. Gdzie kupić dostęp do Clout MMA i ile kosztuje?

Dominik Pudzianowski zdradził plany Mariusza. Przejechał się po Bombie przed walką na CLOUT MMA 1

Clout MMA 1 - GODZINA

O której godzinie rozpoczyna się Clout MMA 1? Transmisja sobotniego wydarzenia rozpoczyna się o godzinie 19:30, jednak pierwszej walki należy spodziewać się chwilę po godzinie 20:00. Ciężko jest przewidzieć godzinę ostatniej walki, ze względu na dwanaście pozycji w karcie walk. Nie wiemy jak będą przebiegać starcia w oktagonie, ani ile rund będą trwać. Najprawdopodobniej main-even rozpocznie się po północy. Galę Clout MMA 1 można obejrzeć wyłącznie w płatnym systemie PPV, który można zakupić w dwóch wariantach.

Sonda
Czy CLOUT MMA podbije scenę freak-fightów w Polsce?