clout mma

i

Autor: screen z YouTube/CLOUT MMA

CLOUT MMA 1

Gdzie oglądać Clout MMA 1 za darmo? Transmisja 5.08.2023 za free

2023-08-05 19:57

Debiut nowej federacji Clout MMA już w sobotę 5 sierpnia. Karta walk liczy aż dwanaście pojedynków, w tym dwie walki kobiet. Gdzie oglądać Clout MMA 1? Czy jest dostępna transmisja za darmo? Sprawdź ile kosztuje PPV na Clout MMA i gdzie obejrzeć sobotnie walki bez żadnych opłat, a w dodatku na żywo!

Clout MMA 1 nadchodzi. Już w sobotę 5 sierpnia na warszawskim Torwarze, widzowie będą mieli okazję zobaczyć dwanaście pojedynków. Wszystko to w nowej federacji Clout MMA, której twarzą została Lexy Chaplin i Sławomir Peszko. W oktagonie nie zabraknie Denisa Labrygi i Dawida Załęckiego, którzy zmierzą się ze sobą w formule K-1 i w małych rękawicach. W formule MMA zobaczymy Tomasza Hajto, który zmierzy się ze Zbigniewem Bartmanem, a także Nikolę Alokin, znaną wszystkim jako "Nikita" kontra Monika Laskowska. W karcie walk Clout MMA 1 zaszła zmiana. Przeciwnikiem Konrad Karwata na kilka dni przed walką został ogłoszony Michał 'Tłumacz' Waleszczyński-Lis, który zastąpi Jarka Ninję. Gdzie oglądać Clout MMA 1? Walki będzie można obejrzeć nawet za darmo!

Dominik Pudzianowski zdradził plany Mariusza. Przejechał się po Bombie przed walką na CLOUT MMA 1

Clout MMA 1 za darmo

Darmowa transmisja Clout MMA 1 poszukiwana jest przez wiele osób. W końcu nie ma co się dziwić! Podczas najnowszej gali odbędzie się wiele emocjonujących starć. Gdzie znaleźć free stream online bez zacinania? Darmowa transmisja Clout MMA 1 nie będzie dostępna. Galę można oglądać wyłącznie poprzez wykupienie pakietu PPV, który kosztuje 34,99 zł lub 39,99 zł. Clout MMA 1 za darmo można jedynie obejrzeć na oficjalnym YouTubie federacji, jednak bezpłatnie będą pokazane na żywo tylko dwie pierwsze walki. Będzie to starcie Kacper "Ludwiczek" Bociański kontra Mariusz "Super Mario" Sobczak i Piotr Pająk kontra Wojciech "Rekordzista" Sobierajski.

ZOBACZ TAKŻE: Jakie wykształcenie ma Marcin Najman? Będziecie w szoku!

Z kim mógłbyś walczyć we freak fightach? Rozwiąż nasz quiz i poznaj swojego przeciwnika

Pytanie 1 z 9
Oglądasz walki na Fame MMA, High League i KSW?