FEN 44 - transmisja. Gdzie i o której oglądać gale FEN 44 w TV i online?

i

Autor: instagram.com/@fightexclusivenight FEN 44 - transmisja. Gdzie i o której oglądać gale FEN 44 w TV i online?

FEN 44 - transmisja. Gdzie i o której oglądać gale FEN 44 w TV i online?

2023-01-28 9:58

FEN 44 Orlen Paliwa Fight Night już w sobotę 28 stycznia w Ostrowie Wielkopolskim. Karta walk budzi wiele emocji, a przede wszystkim starcie wieczoru Piotr Kuberski vs. Marcin Filipczak. O której godzinie rozpoczyna się gala FEN 44? Gdzie oglądać walki w TV i online? Sprawdźcie szczegóły.

FEN 44 - transmisja w TV i online. Gdzie oglądać FEN 44? Już w sobotę 28 stycznia odbędzie się kolejna odsłona sportowej gali Fight Exclusive Night. Fani pojedynków już poszukują informacji o której godzinie i gdzie będzie dostępna transmisja z wydarzenia. Karta walk FEN 44 zapowiada się obiecująco, a wszyscy wyczekują walki wieczoru. W main evencie zobaczymy pojedynek Piotra Kuberskiego z Marcinem Filipczakiem, a stawką tego spotkania będzie mistrzowski pas FEN w kategorii średniej. Łącznie fani sportów walki zobaczą w sumie dziewięć pojedynków w tym jeden na zasadach K-1. Michał Grzesiak podejmie Tymoteusza Lewandowskiego w pojedynku zakontraktowanym w limicie wagowym do 91 kg. O której godzinie start FEN 44? Gdzie oglądać galę FEN w TV i online? To żadna tajemnica!

SKOLIM – szybki trening przed MMA

FEN 44 - TRANSMISJA, GODZINA

O której godzinie zaczyna się FEN 44? Sportowa gala rozpoczyna się równo o godzinie 19:00. Transmisja z wydarzenia będzie dostępna od 19 na Polsat Sport Fight oraz Polsat Box Go (w pakiecie za 40zł miesięcznie). Dodatkowo o godzinie 20:00 gala FEN 44 będzie transmitowana także w Super Polsat.

ZOBACZ TAKŻE: FEN 44 - KARTA WALK, ZAWODNICY, WALKA WIECZORU. Kto walczy na FEN 44?

Sonda
Czy będziesz oglądał galę FEN?