FEN 44 - KARTA WALK, ZAWODNICY, WALKA WIECZORU. Kto walczy na FEN 44?

i

Autor: instagram.com/@fightexclusivenight FEN 44 - KARTA WALK, ZAWODNICY, WALKA WIECZORU. Kto walczy na FEN 44?

FEN 44 - KARTA WALK, ZAWODNICY, WALKA WIECZORU. Kto walczy na FEN 44?

2023-01-28 9:58

Fani sportów walki już nie mogą doczekać się transmisji na żywo FEN 44 Orlen Paliwa Fight Night. Sportowa gala odbędzie się w sobotę 28 stycznia w Ostrowie Wielkopolskim, a karta walk wzbudza we wszystkich wiele emocji. Kogo zobaczymy w oktagonie? Kto walczy w walce wieczoru? Stawką tego pojedynku jest pas mistrzowski kategorii średniej. Sprawdźcie szczegóły.

Spis treści

 1. FEN 44 - KARTA WALK
 2. FEN 44 - WALKA WIECZORU

Jak wygląda karta walk FEN 44? Takie pytanie zadaje sobie w ostatnim czasie wiele osób. Już w sobotni wieczór 28 stycznia 2023 roku, odbędzie się kolejna odsłona sportowej gali Fight Exclusive Night. W karcie walk FEN 44 Orlen Paliwa Fight Night widnieje, aż dziewięć pojedynków, których nie mogą doczekać się widzowie. Na wszystkich czeka walka wieczoru, w której stawką jest pas kategorii średniej, a także jedno starcie na zasadach K-1. Właśnie tutaj Michał Grzesiak podejmie Tymoteusza Lewandowskiego w pojedynku zakontraktowanym w limicie do 91 kg. Oprócz tego coraz większe zainteresowanie wzbudza walka doświadczonego Marcina Łazarza Bartoszem Szewczykiem, który szybko zrobił ogromny progres. Jak wygląda karta walk FEN 44? Kogo zobaczymy w main evencie i co-main evencie? Start gali w sobotę o godzinie 19:00.

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

FEN 44 - KARTA WALK

Kto walczy na FEN 44? W karcie walk znajduje się aż dziewięć pojedynków. Pełną kartę walk FEN 44 Orlen Paliwa Fight Night znajdziecie poniżej:

 • 83,9: Piotr Kuberski vs. Marcin Filipczak (main event – walka o pas kategorii średniej)
 • 77,1: Kamil Kraska vs. Leandro Barbosa (co-main event)
 • 93,0: Bartosz Szewczyk vs. Marcin Łazarz
 • 77,1: Jacek Jędraszczyk vs. Wawrzyniec Bartnik
 • 91,0, K-1: Michał Grzesiak vs. Tymoteusz Lewandowski
 • 120,2: Maciej Gąsiorek vs. Kacper Miklasz
 • 77,1: Łukasz Świrydowicz vs. Maciej Pacuła
 • 61,2: Eryk Maj vs. Michał Musiał
 • 83,9: Tomasz Ostrowski vs. Hubert Drzyzga

ZOBACZ TAKŻE: Fame MMA 17 - KARTA WALK. Kto walczy 3 lutego? Kogo zobaczymy w oktagonie?

FEN 44 - WALKA WIECZORU

Podczas FEN 44 odbędzie się emocjonująca walka wieczoru o pas kategorii średniej. W oktagonie zobaczymy naprzeciwko siebie Piotra Kuberskiego i Marcina Filipczaka, w kategorii wagowej do 84 kg. W co-main evencie w kategorii półśredniej zobaczymy natomiast Kamila Kraska, który zmierzy się z Leandro Barbosą. FEN 44 już w najbliższą sobotę 28 stycznia o godzinie 19:00.

Sonda
Czy będziesz oglądał galę FEN?