Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Sport

Fatalne informacje z obozu kadry. Lewandowski nie zagra z Holandią!

2024-06-11 14:30

Bardzo złe informację napływają z obozu kadry. Robert Lewandowski z powodu naderwania mięśnia dwugłowego uda nie zagra w niedzielę w pierwszym meczu reprezentacji Polski w piłkarskich mistrzostwach Europy z Holandią - poinformował lekarz kadry Jacek Jaroszewski.

Pechowy mecz z Turcją. Napastnicy reprezentacji kontuzjowani

Poniedziałkowa wygrana w meczu towarzyskim z Turcją może reprezentacje Polski bardzo drogo kosztować. Podczas meczu kontuzji doznali nasi napastnicy. Karol Świderski opuścił boisko w 19. minucie, a urazu nabawił się kilka chwil wcześniej, celebrując zdobycie bramki. Robert Lewandowski również opuścił plac gry przedwcześnie - w 32. minucie. 

Od samego rana wiadomo było, że problemy Karola Świderskiego są poważniejsze - nie wiadomo czy w ogóle wystąpi on na EURO. Kibice jednak z niecierpliwością czekali na informację o stanie zdrowia Roberta Lewandowskiego, który przed godziną 12.00 miał przejść badania w szpitalu Enel-Med Centrum w Warszawie przy ul. Łazienkowskiej.

Jak poinformowały WP Sportowefakty, doszło do naderwania mięśnia dwugłowego. Występ Lewandowskiego w pierwszym spotkaniu Biało-Czerwonych na Euro - w niedzielę z Holandią jest wykluczony. Informację te potwierdził także lekarz kadry, Jacek Jaroszewski.

- U Roberta Lewandowskiego doszło do naderwania mięśnia dwugłowego uda, które wykluczy go z udziału w pierwszym meczu turnieju. Robimy wszystko, by Robert mógł zagrać w drugim spotkaniu, przeciwko Austrii - przekazał Jaroszewski w mediach społecznościowych PZPN.

Przypomnijmy, iż mecz z Holandią zaplanowany jest na niedzielę, na godz. 15.00.

Jak bawili się kibice na meczu Polska - Turcja? Zobaczcie naszą galerię!

Źródło: Fatalne informacje z obozu kadry. Lewandowski nie zagra z Holandią!