Fame MMA Reborn

i

Autor: screen z Instagram/famemmatv

sport

Fame MMA Reborn - BILETY. Gdzie i po ile kupić wejściówki na galę 9 grudnia?

2023-12-09 19:42

Fame MMA Reborn nadchodzi wielkimi krokami. Już w sobotę 9 grudnia odbędzie się nowa odsłona federacji, która dostarczy widzom sporo emocji. Galę jak zawsze będzie można obejrzeć online, jednak są też tacy, którzy chcieliby znaleźć się blisko oktagonu. Gdzie kupić bilety na Fame MMA Reborn? Jaka jest ich cena? Odpowiadamy.

Bilety na Fame MMA Reborn 2023 są już w sprzedaży i cieszą się popularnością wśród fanów federacji. Powód? Z pewnością jest to karta walk zbliżającego się wydarzenia, a także możliwość przeżycia wszystkiego na własnej skórze. Przypomnijmy, że Fame MMA Reborn to nowość w świecie freak-fightów. Pierwsza odsłona gali odbędzie się w sobotę 9 grudnia, a karta walk przedstawia ciekawe zestawienia. Nie jest tajemnicą, że w walce wieczoru widzowie zobaczą pojedynek Sylwestra Wardęgi, Wojtka Goli kontra Sebastian Fabijański, Tomasz Olejnik. Walka zawodników zostanie rozegrana w formule boksu z wykorzystaniem małych rękawic i czeka na nią naprawdę wiele osób. To jednak nie koniec zaskoczeń. Pierwszy raz na freakowej scenie zobaczymy Macieja Sulęckiego, który w 2019 roku zdobył pas międzynarodowego mistrz WBO w wadze średniej. Sulecki zmierzy się na Fame MMA Reborn z Normanem Parke - byłym zawodnikiem UFC.

Polacy o polskich gwiazdach i influencerach #EwelinaPyta

Fame Reborn - BILETY, CENY. Gdzie kupić?

Gdzie kupić bilety na Fame MMA Reborn? Wejściówki można zakupić oczywiście online na stronie eBilet. Najtańszy bilet na trybuny kosztuje 80 złotych, natomiast za najdroższy trzeba zapłacić 300 złotych. Jeśli chcielibyście znaleźć się na płycie to ceny biletów wahają się od 220 do 600 złotych. Do wyboru jest też bilet VIP, którego ceny zaczynają się od 800 złotych, a kończą się na 1400 złotych.